Mobil Oyunlar

Zombi Ezmece 2 Oyna

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Oyun da amaç zombileri ezmek üzerinize gelmesini engellemektir. Yön tuşları ile aracı kontrol ediyorsunuz. Ne kadar çok zombi ezerseniz daha fazla para kazanıp daha kaliteli araçlar alabilrsiniz. Yani daha kaliteli arabalarla zombileri ezebilirsiniz :)

Oyun Detayları

Zombi Ezmece 2 Oyna

Zombi ezmece oyunumuzun 2. Serisinde Ulaştığı helikopter ile baya yol ilerleyen karakterimizin helikopterinin yakıtı bitmiş ve yere düşmüştür. Yolun geri kalanının yine eski usül otomobiller ile geçmelidir. Yön tuşlarını kullanarak aracımızı denetim etmeli ve kazanmış olduğunuz paralar ile aracınızın özelliklerini artırmalısınız. Zombi ezmece 2 oyununda daha kaliteli araçlar için daha fazla para kazanmanız gerekmektedir. Kazanacağınız paralar ile daha kaliteli araçlar alıp oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Oyun da amaç zombileri ezmek üzerinize gelmesini engellemektir. Yön tuşları ile aracı kontrol ediyorsunuz. Ne kadar çok zombi ezerseniz daha fazla para kazanıp daha kaliteli araçlar alabilrsiniz. Yani daha kaliteli arabalarla zombileri ezebilirsiniz 🙂

12

2 Yorum

  1. tentirix dedi ki:

    harika bir oyun tek kelimeyle harika

  2. çok güzel bir oyun dedi ki:

    mükemmel bir oyun herkese tavsiye ederim

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz