Mobil Oyunlar

Yenilmezler Kule Defansı

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Oyun kontrolleri oldukça basit sadece \"fare\" ile oynayabiliyoruz. Hareket ve saldırı için fareye tıklamak yetiyor.

Oyun Detayları

Yenilmezler Kule Defansı

Yenilmezler Kule DefansıYenilmezler Kule Defansı oyunu ile karşınızdayız. Oyunumuz muhteşem sinema filmi Yenilmezler’den esinlenerek tasarlanmış. Eğer filmi izlediyseniz zaten oyun içinde ve karakterler de yabancılık çekmeyeceksiniz. Oyun içerik olarak adından da anlaşılacağı gibi kalemizi, üssümüzü korumak odaklı bir oyun. Bölüm bölüm olan oyunumuzda çeşitli kahramanlar yer alıyor. Seviye atlayıp size sunulan kahramanları seçebiliyorsunuz. Sadece kahraman değil kahramanlarımıza ek olarak ekstradan özel güçlerde seçebiliyorsunuz. Seçtiğiniz özel güçleri kullanıp düşmanlarınızı daha rahat alt edebilirsiniz.Oyundaki amacımız üssümüze saldırmaya çalışan düşman kuvvetlerine geçit vermemek ve üssü korumak. Oyunda bu görevi başarıyla tamamladıkça bölüm ve seviye atlıyoruz. Ve her bölümü üç kere oynama hakkımız var. Üç hakkı tamamlayınca oyuna baştan başlamanız gerekiyor.Yine oyun içinde seçtiğiniz kahramanın belirli bir seviyede canı olduğunu unutmayın. Düşmanlarla mücadele edebilmek için canınızı iyi korumalısınız. Oyun içerik olarak genel anlamda bunlardan ibaret diyebiliriz.
Oyun filmi kadar etkileyici olmasa da sürükleyici sayılabilecek bir savaş oyunu. Sıkı bir savaş oyunu takipçisiyseniz Yenilmezler Kule Defansı adlı oyunumuza benzer bir çok oyun bulabileceğiniz savaş oyunları oynakategorimize mutlaka uğrayın. Çok daha fazla sürekleyici savaş oyunları bulabileceğiniz bir kategori sizleri bekliyor olacak.
Oyun kontrolleri oldukça basit sadece “fare” ile oynayabiliyoruz. Hareket ve saldırı için fareye tıklamak yetiyor. Biz sadece gitmek istediğimiz noktayı veya saldırmak istediğimiz hedefe tıklıyoruz ve istediğimiz eylem gerçekleşiyor Oyun kontrolleri oldukça basit sadece “fare” ile oynayabiliyoruz. Hareket ve saldırı için fareye tıklamak yetiyor.

4

1 Yorum

  1. dinçer dedi ki:

    süper bir oyun ben çok çok çok beğendim bu oyunu oynayan herkes çok sevecek eminim keşke elimde bir fırsat olsada herkese oynatabilsem ama diyebileceğim tek şey var herkese tavsiye ederim 😉

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz