Mobil Oyunlar

Yalan Dünya Zombi Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Yalan Dünya Zombi Oyunu, Nasıl Oynanır?rnrnSiz w,a,s,d tuşları ile Tufanı hareket ettirmeli ve fare ile dizi oyuncularına nişan alıp ateş etmelisiniz. Oyuncuların otomobile ulaşmalarını engellemeniz halinde bölümü başarı ile tamamlayarak daha sıkıntılı seviyelere geçebilirsiniz. asılsız dünya zombi oyununda geçtiğiniz her bölüm ile birlikte oyun seviyesi yükselmekte ve daha zorlu ve heyecanlı olmaktadır. Türkçe oyunlar oynamaktan hoşlanan değerli ziyaretçilerimiz için hazırlamış olduğumuz asılsız dünya zombi oyununda başarılar dileriz.

Oyun Detayları

Yalan Dünya Zombi Oyunu

Yalan Dünya Zombi Oyunu,

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve pazartesi gecelerinin olmazsa olmaz dizileri arasında yer alan gerçek dışı dünya dizisinde yönetmen görevindeki Tufan rüyasında dizi oyuncularını zombi olarak görür. Tufanın olduğu arabaya doğru hücum eden dizi oyuncuları arabayı parçalayarak tufana ulaşmaya çalışmaktadır.

Yalan Dünya Zombi Oyunu, Nasıl Oynanır?

Siz w,a,s,d tuşları ile Tufanı hareket ettirmeli ve fare ile dizi oyuncularına nişan alıp ateş etmelisiniz. Oyuncuların otomobile ulaşmalarını engellemeniz halinde bölümü başarı ile tamamlayarak daha sıkıntılı seviyelere geçebilirsiniz. asılsız dünya zombi oyununda geçtiğiniz her bölüm ile birlikte oyun seviyesi yükselmekte ve daha zorlu ve heyecanlı olmaktadır. Türkçe oyunlar oynamaktan hoşlanan değerli ziyaretçilerimiz için hazırlamış olduğumuz asılsız dünya zombi oyununda başarılar dileriz.

1

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz