Mobil Oyunlar

Winx Mücevher Bulmaca

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Winx Mücevher Bulmaca, Nasıl Oynanır?rnOyunda denetimi sağlayabilmek için fareyi kullanmanız gerekmektedir. Yerini değiştirmek arzu ettiğiniz mücevherin üzerine fare ile tklayınız. Arkasından tarafındaki farklı rengin üzerine tıklayın ve yerleri değişsin. Winx hayranları için özel olarak hazırladığımız oyuna winx mücevher bulmaca oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Oyun Detayları

Winx Mücevher Bulmaca

Winx Mücevher Bulmaca,

Sevilen çizgi film perileri winx ile mücevher bulmaca oyununda aynı şekildeki mücevherleri yan yana yada üst üste sıralayarak puan kazanmalısınız. Oyunda puan alabilmek için minimum üç mücevheri yan yana sıralamanız gerekmektedir. Mücevherleri sıralayınca onları patlatarak puan kazanırsınız. Sıraladığınız mücevherlerin sayısı arttıkça alacağınız puan katlanarak çoğalmaktadır. Bu nedenle sıralama yaparken ileriyi düşünerek mücevherleri dörtlü, beşli gruplar halinde patlatmaya çalışmalısınız.

Winx Mücevher Bulmaca, Nasıl Oynanır?

Oyunda denetimi sağlayabilmek için fareyi kullanmanız gerekmektedir. Yerini değiştirmek arzu ettiğiniz mücevherin üzerine fare ile tklayınız. Arkasından tarafındaki farklı rengin üzerine tıklayın ve yerleri değişsin. Winx hayranları için özel olarak hazırladığımız oyuna winx mücevher bulmaca oyununda iyi eğlenceler dileriz.

3

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz