Mobil Oyunlar

War Zombi Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
War Zombi Oyunu, Nasıl Oynanır?rn Oyuna yüklenmesinin peşinden play, go ve start butonlarına basarak giriş yapabilirsiniz.  Bölüm içinde ilerlerken asansör ile geçmeniz ihtiyaç duyulan anlar gelmektedir. Bu zamanlarda asansörü harekete geçirmek için bindikten sonra E tuşuna basmanız yeterlidir. Başarılı olduğunuz bölümlerin arkasından war zomb oyununa daha zorlu bölümler ile deva edebilirsiniz.

Oyun Detayları

War Zombi Oyunu

War Zombi Oyunu,

Aralarında çıkan anlaşmazlığın peşinden harpa tutuşan zombiler birbirlerini öldürmeye çalışmaktadır. Keyifle oynayabileceğiniz zombi oyununda w,a,s,d tuşu ile kontrolünüzdeki zombiyi yönlendirmeli, fare ile düşman zombilere ateş ederek etkisiz hale getirmeye çalışmalısınız.

War Zombi Oyunu, Nasıl Oynanır?

Oyuna yüklenmesinin peşinden play, go ve start butonlarına basarak giriş yapabilirsiniz.  Bölüm içinde ilerlerken asansör ile geçmeniz ihtiyaç duyulan anlar gelmektedir. Bu zamanlarda asansörü harekete geçirmek için bindikten sonra E tuşuna basmanız yeterlidir. Başarılı olduğunuz bölümlerin arkasından war zomb oyununa daha zorlu bölümler ile deva edebilirsiniz.

5

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz