Mobil Oyunlar

Tren Oluştur Oyna

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Tren Oluştur Oyna Nasıl Oynanır ?rnrnOyunda müşterilerinizin bindiği trenin hızını ve gidişini mouse yardımı ile belirliyorsunuz. Yani oyun mouse ile oynanıyor. Hepinize keyifli oyunlar dileriz.

Oyun Detayları

Tren Oluştur Oyna

Tren Oluştur Oyna :

Tren oluştur oyna, Oyunumuz da bu sefer eğlence parkında. Bu süper hızlı trenin sahibisiniz. Müşterilerinize muhteşem eğlenceli vakit geçirtmek için varsınız. Oyunumuz da gelen müşteriler trene biniyor ve siz onların bindiği trenin hızını ayarlıyor ve onlara eğlenceli dakikalar geçirtiyorsunuz. Bu güzel oyunumuz ile müşterileriniz ile birlikte sizde güzel vakit geçireceksiniz. Oyun son derece eğlenceli ve basit.  Oynayacağınız bu oyun’u gerçekten de beğeneceğinize eminiz. Farklı oyun kategorilerinden oyun oynamak için kategoriler bölümünden seçim yapabilir. Dilediğiniz oyunu keyif ile oynayabilirsiniz. Oyun ile ilgili görüşlerinizi yorum olarak belirtmeniz bizi mutlu edecektir. Sizlere daha eğlenceli oyunlar sunabilmek için yorumlarınız bizlere yardımcı olmaktadır.

Tren Oluştur Oyna Nasıl Oynanır ?

Oyunda müşterilerinizin bindiği trenin hızını ve gidişini mouse yardımı ile belirliyorsunuz. Yani oyun mouse ile oynanıyor. Hepinize keyifli oyunlar dileriz.

99

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz