Mobil Oyunlar

Top Cambazı Oyunu,

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Top Cambazı Oyunu, Nasıl Oynanır?rnrnOyunda kontrolü mouse ile sağlayabilirsiniz. Topları sektirirken doğru noktada topları yukarı gönderip hepsini bir arada tutmaya çalışmalısınız. Topların farklı noktalara gitmesi halinde yere düşen topa yetişmeniz bir hayli zor olacaktır. Topları yere düşürmeniz halinde bir hakkınız sonlanmış olur. Icra ettiğinız her sektirme puan kazanmanızı sağlamaktadır. Tüm haklarınızı bitirdikten sonra skor kaydı yaparak oyunu oynayanlar içinde Dünya sıralamasındaki yerinizi görebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oyun Detayları

Top Cambazı Oyunu,

Top Cambazı Oyunu,

Top cambazı sirkte yapacağı gösteri öncesi son idmanlarını yapmaktadır. Ona yardımcı olmalı ve topları en iyi şekilde sektirmesini sağlamalısınız. Sirkte çalışmaya yeni süregelen ve hemen hemen bu işin acemisi olan top cambazı ile topları en iyi şekilde sektirmelisiniz.

Top Cambazı Oyunu, Nasıl Oynanır?

Oyunda kontrolü mouse ile sağlayabilirsiniz. Topları sektirirken doğru noktada topları yukarı gönderip hepsini bir arada tutmaya çalışmalısınız. Topların farklı noktalara gitmesi halinde yere düşen topa yetişmeniz bir hayli zor olacaktır. Topları yere düşürmeniz halinde bir hakkınız sonlanmış olur. Icra ettiğinız her sektirme puan kazanmanızı sağlamaktadır. Tüm haklarınızı bitirdikten sonra skor kaydı yaparak oyunu oynayanlar içinde Dünya sıralamasındaki yerinizi görebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

8

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz