Mobil Oyunlar

Suratsız Toplar Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Suratsız Toplar Oyunu, Nasıl Oynanır?rnHedef noktadan uzakta tıklama meydana getirdiğinızda uzaklık bölgenize göre almış olduğunız puan azalır. 50,40,30,20,10 ve 0 olmak üzere farklı puanlama sistemi vardır. Hedef noktanın dışarısında tıklama yapmanız halinde puan kazanamazsınız. Puanlı oyun suratsız toplar da başarılar diliyoruz. Daha fazla balon patlatma oyunu için balon patlatma oyunları, Kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Oyun Detayları

Suratsız Toplar Oyunu

Suratsız Toplar Oyunu,

Suratsız toplar oyunu, Güzel bir beceri oyunudur. Oyun da Suratsız toplar oyununda renkli ve suratsız topları bölüm içinde hızla ilerlerken sırayla doğru noktalarda tıklamaya çalışmalısınız. Oyunda 1 den başlayarak 2,3,4 benzer biçimde rakamlar bölüm bölüm değişerek ilerlemektedir. Her bölümde suratsız top belirli bir periyot ile ilerlemektedir. Siz topu patlatırken yanan rakamın olduğu alanın içindeyken farenin sol tuşuna basmalısınız. Hedef noktada patlatmayı başarmanız halinde oyunda 50 puan kazanırsınız.

Suratsız Toplar Oyunu, Nasıl Oynanır?

Hedef noktadan uzakta tıklama meydana getirdiğinızda uzaklık bölgenize göre almış olduğunız puan azalır. 50,40,30,20,10 ve 0 olmak üzere farklı puanlama sistemi vardır. Hedef noktanın dışarısında tıklama yapmanız halinde puan kazanamazsınız. Puanlı oyun suratsız toplar da başarılar diliyoruz. Daha fazla balon patlatma oyunu için balon patlatma oyunları, Kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

1

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz