Mobil Oyunlar

Suratsız Toplar 2 Oyna

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Suratsız Toplar 2 Oyna, Nasıl oynanır?rnrnTopları patlatabilmek için fare ile topları yukarı aşağı yada sağa sola itekleyerek kaydırmalı ve aynı ifadeli topları bir arada toplamalısınız. Daha fazla beceri oyunları için beceri oyunları oyna, kategorimize göz atabilirsiniz. Balon patlatma oyunları kategorimiz de de buna benzer oyunları oynayabilirsiniz.

Oyun Detayları

Suratsız Toplar 2 Oyna

Suratsız Toplar 2 Oyna,

Beceri oyunu veya balon patlat ma oyunları diyebiliriz. Bu tarz oyunları sevdiğinizi bilişyoruz. ve sizlere bu tür oyunlardan elimizden geldi,ğince kaliteli olanları eklemeye çalışıyoruz. işte bu da onlardan birisi. suratsız toplar 2 oyna, adlı oyunumuza mantık şudur ki suratsız topları yan yana getirerek patlatıyoruz. Oyunlarda yüksek skor almaya çalıştığımızı biliyoruz ve bir üst seviyeye geçmek için skor önemli. Eğlenceli beceri oyunu suratsız toplar serinin ikinci oyunu ile yeniden sizler ile birlikte. Serinin ilk versiyonundan farklı bir şekilde hazırlanan suratsız toplar 2 oyununda aynı renk ve ifadedeki topları bir araya getirerek patlatmaya çalışmalısınız. Oyun yarışma şeklinde hazırlanmıştır. Sağ tarafta yukarıdaki bitiş noktasına doğru yarışan iki topu görebilirsiniz. İlk olarak varış noktasına ulaşan suratsız top oyunun galibi olmaktadır. Siz sağ taraftaki yeşil renkli topun ilerlemesini sağlamalısınız. Bunu yapabilmek için de bölüm içindeki topları patlatmanız gerekmektedir.

Suratsız Toplar 2 Oyna, Nasıl oynanır?

Topları patlatabilmek için fare ile topları yukarı aşağı yada sağa sola itekleyerek kaydırmalı ve aynı ifadeli topları bir arada toplamalısınız. Daha fazla beceri oyunları için beceri oyunları oyna, kategorimize göz atabilirsiniz. Balon patlatma oyunları kategorimiz de de buna benzer oyunları oynayabilirsiniz.

2

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz