Mobil Oyunlar

Süper Basket Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Süper Basket Oyunu, Nasıl Oynanır ?rnrnSüper Basket başlangıcında START GAME yazısı çıkacak ve ilk önce bu yazıya basınız. Küçük çocuk ile baskebol oynayacağız ve üstten gerekli hedefleri ayarlayıp potaya atış yapacağız. Süper Basketi Mouse (Fare) sol tuşu ile oynayıp basket atınız. Hepinize keyifli oyunlar dileriz. Oyunlarımızı oynadıktan sonra yorumlarınızı atmayı dilerseniz diğer basketbol oyunlarımız için de basketbol oyunları oyyna, kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

Oyun Detayları

Süper Basket Oyunu

Süper basket oyunu,

 

Süper basket oyunu, Merhabalar baketbol severler, Basketvbol oyunları oyna, kategorisine süper yeni bir basketbol oyunu daha. Severekl oynayacağınız bu oyun da oyuna başladıktan sonra basketleri atabişlirsiniz. Oyunun adı üstünde süper basket oyunu, bakalım bu oyunda sizler ne kadar süpersiniz? Başaracağınızı ümit ederek sizlere hoş vakit geçirmeniz için temennide bulunuyoruz.

Süper Basket Oyunu, Nasıl Oynanır ?

Süper Basket başlangıcında START GAME yazısı çıkacak ve ilk önce bu yazıya basınız. Küçük çocuk ile baskebol oynayacağız ve üstten gerekli hedefleri ayarlayıp potaya atış yapacağız. Süper Basketi Mouse (Fare) sol tuşu ile oynayıp basket atınız. Hepinize keyifli oyunlar dileriz. Oyunlarımızı oynadıktan sonra yorumlarınızı atmayı dilerseniz diğer basketbol oyunlarımız için de basketbol oyunları oyna, kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

2

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz