Mobil Oyunlar

Son Mısır Piramitleri

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
ilk oyuncu \"W,A,S,,D\" ikinci oyuncu ise \"Yön tuşları\" ile oynayabiliyor. Bomba bırakmak için \"F\" taşınabilir engelleri almak için ise \"Boşluk\" tuşunu kullanmanız gerekmekte.

Oyun Detayları

Son Mısır Piramitleri

Son Mısır PiramitleriSon Mısır Piramitleri oyunu ile karşınızdayız. Oyunun teması adından anlaşılacağı gibi piramitlerin içerisini keşfetme oyunu. Piramitler demişken hepiniz adını duymuşsunuzdur. Oldukça devasa ve gizemli oldukları söylenir. Yapıları hakkında pek fazla bilgi bulunmamaktadır. Mısırda bulunan piramitler için oldukça enteresan şeyler söylenir. Bu gizemli piramitlerin sırrını çözmek ve onları keşfetmek için işte size harika bir oyun;Son Mısır Piramitleri. Piramitleri keşfetmek için sizlerde arkeologlarımıza katılın ve bu gizemli piramitlerin sırını çözmede onlara yardım edin. İki kişi olarak oynayabileceğiniz bu gibi harika oyunlar için mutlaka 2 kişilik oyun oyna kategorimize göz atın.
Piramitlerin sırrını siz ve bir arkadaşınızla çözerken eminiz çok eğleneceksiniz. Oyun içinde iki oyuncuda bir birinden destek alarak ilerliyor ve piramitler içerisinde yer alan elmasları topluyor. Zaman zaman karşımıza çıkan engelleri yine yok edip yolumuza devam ediyoruz. Unutmayın mutlaka iki oyuncuda bir birine yardım etmeli. Süre dolmadan kapıya ulaşmalısınız. Eğer süre dolar ve kapıya ulaşamamışsanız bu gizemli piramitler içerisinde yok olacaksınız. Oyun çeşitli bölümlerden oluşuyor. Ve bölüm bölüm ilerliyorsunuz.
İki arkeolog olarak başlayacağınız bu eşsiz macerada bölümleri keyifle oynayıp zorlu engelleri aşarak ilerleyebilirsiniz. İlerledikçe piramitlerin gizemli yönlerini görecek ve onları aşmaya çalışacaksınız.
Oyunun kontrolleri ise ilk oyuncu “W,A,S,,D” ikinci oyuncu ise “Yön tuşları” ile oynayabiliyor. Bomba bırakmak için “F” taşınabilir engelleri almak için ise “Boşluk” tuşunu kullanmanız gerekmekte. ilk oyuncu “W,A,S,D” ikinci oyuncu ise “Yön tuşları” ile oynayabiliyor. Bomba bırakmak için “F” taşınabilir engelleri almak için ise “Boşluk” tuşunu kullanmanız gerekmekte. Yine oyun içerisinde sizden istenenleri yerine getirmek için hangi tuşa basacağınız konusunda bilgilendiriliyorsunuz.

6

2 Yorum

  1. Bertan dedi ki:

    muhteşem nefes kesici bir oyun aynı ateş ve su oyununa benziyor ve müthiş olmuş herkese tavsiye ederim mutlaka oynayın.

  2. yusa dedi ki:

    çok güzel oyun çok beğendim ve çok eğlendim teşekkürler eoyunoyna

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz