Mobil Oyunlar

Şirin Köpek Oyun

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Şirin Köpek Oyunu, Nasıl Oynanır?rn Oyunun tüm adımlarında kontrolü fare ile sağlayabilirsiniz. Giydirme işlemini tamamladıktan sonrasında, done butonuna basarak köpeğin hazır halini görebilirsiniz. Dilerseniz köpeği giydirdikten sonra yazıcıdan resmin çıktısını alabilirsiniz. Şirin köpek oyununda iyi eğlenceler diliyoruz.

Oyun Detayları

Şirin Köpek Oyun

Şirin Köpek Oyunu,

Aşık olan sempatik köpek sevgilisinin yanına gitmektedir. şirin köpeği giydirerek harika görünmesini sağlamaya ne dersiniz. Eğlenceli oyuna yüklenmesinin peşinden play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Köpeği giydirirken  tüylerinin rengini, zerindeki giysisi, boynundaki tasmasını ve başındaki süsü renk kombinasyonuna dikkat ederek uyumlu bir halde seçiniz. Aşka düştüğü köpeği etkilemeye çalışan şirin köpek, sizin büyülü dokunuşunuz ile amacına ulaşabilir.

Şirin Köpek Oyunu, Nasıl Oynanır?

Oyunun tüm adımlarında kontrolü fare ile sağlayabilirsiniz. Giydirme işlemini tamamladıktan sonrasında, done butonuna basarak köpeğin hazır halini görebilirsiniz. Dilerseniz köpeği giydirdikten sonra yazıcıdan resmin çıktısını alabilirsiniz. Şirin köpek oyununda iyi eğlenceler diliyoruz.

4

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz