Mobil Oyunlar

Şehir Eşkiyası Oyna

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Şehir Eşkiyası Oyunu Nasıl Oynanır?rnrnŞehir Eşkiyası oyununda ilk önce play yazısına ve sonrada SKIP yazısına tıklayacağız ve yine ardından START diyerek level 1 bölümüne gideceğiz.Karşımıza çıkan herşeyi ezip puanlar kazanacağız. B Tuşuosluk ile super hız dolunca kullanabilirsiniz. Yön Tuşu ile kontrol ediniz.rnrnHepinize bu keyifli oyunda başarılar dileriz.

Oyun Detayları

Şehir Eşkiyası Oyna

Şehir Eşkiyası Oyna ;

Araba severler için muhteşem bir araba oyunu, Araba kategorimize uzun zamandır oyun eklemediğimizi düşünerek öncelikle özür diliyor ve sizler için güzel bir araba yarışı ekliyoruz. Oyunumuzun adı şehir eşkiyası oyna, Bakalım ne kadar eşkiyasınız 😛 Oyun gerçekten güzel açıklaması alt kısımda yer alıyor. Bu güzel oyunun yanı sıra araba oyunları oyna, kategorimizden onlarca oyunun arasından dilediğinizi seçip keyifle oynayabilirsiniz.

Şehir Eşkiyası Oyunu Nasıl Oynanır?

Şehir Eşkiyası oyununda ilk önce play yazısına ve sonrada SKIP yazısına tıklayacağız ve yine ardından START diyerek level 1 bölümüne gideceğiz.Karşımıza çıkan herşeyi ezip puanlar kazanacağız. B Tuşuosluk ile super hız dolunca kullanabilirsiniz. Yön Tuşu ile kontrol ediniz.

Hepinize bu keyifli oyunda başarılar dileriz.

132

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz