Mobil Oyunlar

Rüyalar Dünyası Oyna

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Oyunu Mouse kullanarak resimdeki görevleri yapın. Oyuna kayıt olmak şarttır facebook adresiniz ile connect with facebook yazan yere tıklayarak kolayca oyuna başlayabilirsiniz.
Rüyalar Dünyası Oyna

Oyun Detayları

Rüyalar Dünyası Oyna

Muhteşem Macera Oyunu Rüyalar dünyası sizi bekliyor! Domuzlar, ejderhalar ve reçel yiyen ayıları ile, en çılgın fanteziler tüm hayatı gelebilir! Dreamfields nihai sosyal çiftçilik oyunu. Her rüya benzersizdir hayallerinin bir dünyada bulunan tek rüyadan diğerine kayması. Fantezi ve farming.It en 3B dünya arasında dreamful füzyon yaşayın hayallerinizdeki tamamen yaptı. Hayaller Usta olmak için hayal gücünüzü ve yeteneklerinizi kullanın. Arkadaşlarınızın hayallerini ziyaret edin ve fanteziler Bırak aksın! Günlük görevler gerçek sırlarını açığa ve tam fantezi çubuğu yardımıyla sevimli hayvan olabilir! Artı, Hayallerinizi gerçeğe yardımcı olmak için, ayılar sizi hayal bile edemeyeceğiniz en iyi yardımcıları vardır! Sadece zamanında onları beslemeye unutma, bu kürklü arkadaşlar her gün biraz reçel ihtiyaç Highlights: – 3D grafik, oynamak için rüyalar, sevimli karakterler, yararlı ayılar ve evcil hayvanların sürü şaşırtıcı peri dünyayı; – Günlük ve haftalık misyonlar ile arkadaşlarınız ile eğlenceli vakit geçirebileceksiniz. Oyun facebook oyunudur orjinal adı Dreamfields Oyna. Hepinize keyifli vakit geçirmenizi dileriz.

Muhteşem Macera Oyunu Rüyalar dünyası sizi bekliyor! Domuzlar, ejderhalar ve reçel yiyen ayıları ile, en çılgın fanteziler tüm hayatı gelebilir! Dreamfields nihai sosyal çiftçilik oyunu. Her rüya benzersizdir hayallerinin bir dünyada bulunan tek rüyadan diğerine kayması. Fantezi ve farming.It en 3B dünya arasında dreamful füzyon yaşayın hayallerinizdeki tamamen yaptı. Hayaller Usta olmak için hayal gücünüzü ve yeteneklerinizi kullanın. Arkadaşlarınızın hayallerini ziyaret edin ve fanteziler Bırak aksın! Günlük görevler gerçek sırlarını açığa ve tam fantezi çubuğu yardımıyla sevimli hayvan olabilir! Artı, Hayallerinizi gerçeğe yardımcı olmak için, ayılar sizi hayal bile edemeyeceğiniz en iyi yardımcıları vardır! Sadece zamanında onları beslemeye unutma, bu…
Oyunumuz için puan vermeyi unutmayınız.

Oyunu Derecelendir

0

5

Oyunumuz için puan vermeyi unutmayınız.

User Rating: 4.65 ( 3 votes)

 

10

1 Yorum

  1. mustafa dedi ki:

    müthiş ötesi bir oyun olmuş oynamadan geçen hiç eğlenmeden geçer gider

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz