Mobil Oyunlar

Rafting Savaşı Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Rafting Savaşı Oyunu, Nasıl Oynanır?rnrnOyunun tüm aşamalarında kontrolü sağlamak için fareyi kullanmalısınız. Başarılı olduğunuz bölümlerin arkasından daha sıkıntılı seviyeler ile oyuna devam edebilirsiniz. Yeni seviyelere geçerken kazandığınız puanlar ile marketten yeni silah ve mühimmat satın alabilirsiniz. Sitemizde yer edinen benzeri oyunlara ulaşmak için nişan oyunları kategorisini ziyaret edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oyun Detayları

Rafting Savaşı Oyunu

Rafting Savaşı Oyunu,

Keyifli nişan oyunu rafting savaşı, serinin ikinci versiyonu ile maceraya kaldığı yerden devam ediyor. Havuzda geçen oyunda düşmanlara top, roket, el bombası ile ateş ederek etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz. Oyunda atışlar karşılıklı olarak sırayla gerçekleştirilmektedir. Oynadığınız bölümü tamamlayabilmek için, icra ettiğinız atışlar ile düşmanları etkisiz hale getirmelisiniz.

Rafting Savaşı Oyunu, Nasıl Oynanır?

Oyunun tüm aşamalarında kontrolü sağlamak için fareyi kullanmalısınız. Başarılı olduğunuz bölümlerin arkasından daha sıkıntılı seviyeler ile oyuna devam edebilirsiniz. Yeni seviyelere geçerken kazandığınız puanlar ile marketten yeni silah ve mühimmat satın alabilirsiniz. Sitemizde yer edinen benzeri oyunlara ulaşmak için nişan oyunları kategorisini ziyaret edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

3

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz