Mobil Oyunlar

Rafadan Tayfa Mahalle Meselesi

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Oyunu \"fare-mouse\" ile rahatça kontrol edebiliyorsunuz. Ekstradan herhangi bir tuşa basmanıza gerek yok
Rafadan Tayfa Mahalle MeselesiRafadan Tayfa Mahalle MeselesiRafadan Tayfa Mahalle MeselesiRafadan Tayfa Mahalle Meselesi

Oyun Detayları

Rafadan Tayfa Mahalle Meselesi

Rafadan Tayfa DefansRafadan Tayfa Mahalle Meselesi adlı oyunumuzla sizlere çizgi film karakterlerimizin sıcaklığını ,samimiyetini ve mücadeleci ruhunu sunuyoruz. Rafadan Tayfa karakterlerini kullanarak, onlara düşmanları karşısında yardım etmeyi elbette istersiniz. Öyleyse sizleri Rafadan Tayfa karakterlerinin bulunduğu arenaya davet ediyoruz. Rafadan Tayfa Mahalle Meselesi oyunumuzda mahallenin ve karakterlerin sıcacık yüzünü,samimiyetini ve keyifli anlarını sizlerle buluşturuyoruz.
Oyunumuzda sizlere sunulan karakterlerimizi kullanarak Rafadan Tayfa ekibine düşmanları karşısında yardım etmeli Rafadan Tayfa Defans hattını oluşturmalısınız. Oyun içinde size verilen alanı iyi bir şekilde kullanıp üzerinize gelen düşmanları yok etmelisiniz. Oyunda taktiksel mücadelenin yanında kahramanlarımızın da gücünü kullanarak üzerinize gelen düşmanlara karşın alanınızı çok iyi bir şekilde savunmalısınız. Seviye seviye ilerleyen oyunda, taktiğinizi ve yine karakterlerin gücünü kullanarak ilerlemeniz mümkün. Karakterlerin yanı sıra çeşitli eşyalarda sizlere bu görevde yardımcı olacak.
Oyun içinde karakterleri ve çeşitli eşyaları size gösterilen alana yayarak düşmana karşı savunma yapmanız gerekiyor.Oyuna ilk olarak başladığınızda ilk karakterimiz “Akın” sizleri karşılıyor. Materyal olarak ise ekstradan gazoz kapağı kazandıran gazoz kapağı aracını kullanabiliyorsunuz. Tabi yine bunları kullanabilmek için elinizde be Karakterleri ve eşyaları kullanabilmek için yeterli sayıda gazoz kapağınız olmalı. Gazoz kapakları oyun içinde ara ara kendini gösterecektir. Bu gazoz kapaklarını kaçırmamanız ve toplamanız oyun içinde işinizi kolaylaştıracaktır. Yine gazoz kapaklarına göre çeşitli karakterler ve materyaller alıp oyun içinde kullanmanız mümkün.
Oyunu “fare-mouse” ile rahatça kontrol edebiliyorsunuz. Ekstradan herhangi bir tuşa basmanıza gerek yok Oyunu “fare-mouse” ile rahatça kontrol edebiliyorsunuz. Ekstradan herhangi bir tuşa basmanıza gerek yok
Eğer bu oyunu beğendiyseniz ve daha fazla oyun oynamak istiyorsanız buradan oyunlara erişebilirsiniz.

5

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz