Mobil Oyunlar

Psikopat senaryolar 4 Oyna

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Psikopat senaryolar 4, Nasıl Oynanır?rnoyuna başladıktan sonra mouse yardımı ile size sunulan seçeneklerden uygun olanı seçerek devam ediyorsunuz. Eounoyna.com olarak keyifli oyunlar dileriz. Oyun +18 Kişiler için Uygundur.rn

Oyun Detayları

Psikopat senaryolar 4 Oyna

Psikopat senaryolar 4 ,

Merhabalar. Yepyeni bir oyunla daha karşınızdayız. Aslında oyuna yabancı değilsiniz. Oyunun diğer bölümleri de sitemizde mevcut. Sonuncu versiyonu olan Psikopat senaryolar 4, de artık sitemizde. Bu heyecan verici oyunun son serisini de çok seveceksiniz. Oyunu ilk defa oynayacak olanlar için açıklayalım : Oyunumuz da sizlere sunulan seçeneklere göre senaryo ilerliyor. Psikopat bir karakterimiz var ve kirli işler yapıyor bu karakter de oyunda siz oluyorsunuz verilen işler doğrultusunda sizlere yapmak istedikleriniz seçenek olarak sunuluyor seçeceğiniz seçeneklere göre de oyun ilerliyor. Keyifli oyunlar dileriz.

Oyun Nasıl Oynanır?

oyuna başladıktan sonra mouse yardımı ile size sunulan seçeneklerden uygun olanı seçerek devam ediyorsunuz. Eounoyna.com olarak keyifli oyunlar dileriz. Oyun +18 Kişiler için Uygundur. Oyunun bütün bölümlerini psikopat senaryolar Oyunu, Kategorisinden oynayabilirsiniz.

100

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz