Mobil Oyunlar

Psikopat senaryolar 2 Oyna

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Psikopat senaryolar 2, Nasıl Oynanır?rnrnOyuna başladıktan sonra Oyunu mouse ile kontrol ediyorsunuz. Oyunda sizlere farklı senaryolar sunuyorlar ve size bunlardan birisini seçmenizi istiyorlar. Bu doğrultuda oyun devam ediyor. Keyifli oyunlar.

Oyun Detayları

Psikopat senaryolar 2 Oyna

Psikopat senaryolar 2, Oyna :

Psikopat senaryolar 2, bu oyun kısa sürede oyun severler’in beğenisini kazandı. Psikopat senaryolar 1, den sonra 2. ile karşınızdayız. Oyun’un öncelikle +18 olduğunu tekrardan belirtmek isteriz. Küçük yaşdakiler için uygun değildir. Oyun 1. sinin devamı niteliğindedir. Oyundan bilmeyenler için bahsedecek olursak. Oyuna başladıktan sonra sizlere belirli görevler veriyorlar ve bu görevlerde yapmanız gerekenler size soruluyor önünüze seçenekler sunuluyor bu seçeneklerden size uygun olanı seçiyorsunuz ve seçtiğiniz adım doğrultusunda oyun ilerliyor. Yani senaryoyu oyunun gidişini size seçtirerek devam ettiriyor. Bu keyifli ve heyecan dolu oyunda hepinize keyifli dakikalar hatta saatler geçirmenizi dileriz.

Psikopat senaryolar 2, Nasıl Oynanır?

Oyuna başladıktan sonra Oyunu mouse ile kontrol ediyorsunuz. Oyunda sizlere farklı senaryolar sunuyorlar ve size bunlardan birisini seçmenizi istiyorlar. Bu doğrultuda oyun devam ediyor. Keyifli oyunlar.

71

1 Yorum

  1. OSMAN dedi ki:

    ilk defa oynadım çok beğendi mutlaka oynamalısınız

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz