Mobil Oyunlar

Pepee Top Patlatma Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Pepee Top Patlatma Oyunu, Nasıl Oynanır?rnrnPepee ile topları patlatabilmek için aynı renklilerden minimum üç tanesini bir araya getirmelisiniz. Bundan dolayı atış yaparken dikkatli olmalı ve topları karışık bir halde göndermemelisiniz. Atış yaparken fare ile denetimü sağlayabilirsiniz. Fırlatacağınız top ile aynı renkli top önünüzde durmuyor ise duvarı kullanarak sekmeli atışlar yapmalısınız. Pepee top patlatma oyununda başarılar diliyoruz.rnrn

Oyun Detayları

Pepee Top Patlatma Oyunu

Pepee Top Patlatma Oyunu,

Sevgili çizgi film kahramanı pepee yine keyifli bir oyun ile karşımızda. Top patlatma oyununda pepee ile birlikte renkli toplara atışlar yaparak patlatmaya çalışmalısınız. Toplar üzerinde durduğu düzenek sayesinde siz onlara atış yapmış oldukça dönmektedir. Aynı renkli topları bir araya biriktirerek patlamalarını sağlamalısınız.

Pepee Top Patlatma Oyunu, Nasıl Oynanır?

Pepee ile topları patlatabilmek için aynı renklilerden minimum üç tanesini bir araya getirmelisiniz. Bundan dolayı atış yaparken dikkatli olmalı ve topları karışık bir halde göndermemelisiniz. Atış yaparken fare ile denetimü sağlayabilirsiniz. Fırlatacağınız top ile aynı renkli top önünüzde durmuyor ise duvarı kullanarak sekmeli atışlar yapmalısınız. Pepee top patlatma oyununda başarılar diliyoruz.

1

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz