Mobil Oyunlar

Parti Temizliği Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Parti Temizliği Oyunu Nasıl Oynanır?rn Parti temizliği oyununda kontrolü fare ile sağlayabilirsiniz. Giriş yapabilmek için yüklenmesinin arkasından play butonuna basınız. İyi eğlenceler dileriz.

Oyun Detayları

Parti Temizliği Oyunu

Parti Temizliği Oyunu,

Kızlar için ekleyeceğimiz bu oyun kızlarımız tarafından sevilecek bir oyun. Onlar için kategoride ki oyunlarımızı hızla eklemeye devam ediyoruz. işte bu Parti Temizliği Oyunu oyunu da onlardan 1 tanesi. Evinde doğum günü partisi veren kız, günün sonunda herkesin evden gitmesi ile acı gerçek ile karşılaşır. Evde arkadaşları ile çılgınlar şeklinde eğlenirken, ev bir hayli dağılmıştır. Anne ve babasının evin dağınık halini görmek istemeyen kız, bir an önce evi temizlemeye çalışıyor. Ona yardımcı olmalı ve evin tüm odalarını hızlı bir şekilde temizlemesini sağlamalısınız. Süre sınırlaması olan oyunda, temizliği zaman sona ermeden bitirmeniz gerekmektedir. Evin öteki odalarını da temizlemeye başlayabilirsiniz. Başarılı olduğunuz bölümlerin arkasından, daha dağınık ve temizliği daha zorlu olan odalar ile oyun devam etmektedir.

Parti Temizliği Oyunu Nasıl Oynanır?

Parti temizliği oyununda kontrolü fare ile sağlayabilirsiniz. Giriş yapabilmek için yüklenmesinin arkasından play butonuna basınız. İyi eğlenceler dileriz.

5

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz