Mobil Oyunlar

Oppa Gangnam Style Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Oppa Gangnam Style Oyunu, Nasıl Oynanır?rnOppa gangnam style oyununda şarkıcı Psynin kontrolünü sağlayıp bölüm içerisinde ilerleterek gitarları toplamasını sağlamalısınız. Psynin denetimini sağlayabilmek için yön tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. Gitarları toplarken oyun içinde enerjinizi alan nesnelerden uzak durmalısınız. İyi eğlenceler diliyoruz.

Oyun Detayları

Oppa Gangnam Style Oyunu

Oppa Gangnam Style Oyunu,

Bu kadar meşhur şarkı olurda bunun oyunu olmaz mı? Tabişki olur ve bizlerde bu oyunu sizler ile paylaşırız. Oppa Gangnam Style Oyunu, bir zamanların meşhur ve kimsenin dilinden düşürmediği şarkının flash oyunu. Koreli şarkıcı Psy oppa gangnam style isminde şarkısı ile bütün Dünyanın dikkatini çekmeyi başardı. Video paylaşım sitelerinde gelmiş geçmiş en çok izlenen ikinci video klip olma özelliği başaran video klip şimdi oyunları ile de hayranlarını sevindiriyor.

Oppa Gangnam Style Oyunu, Nasıl Oynanır?

Oppa gangnam style oyununda şarkıcı Psynin kontrolünü sağlayıp bölüm içerisinde ilerleterek gitarları toplamasını sağlamalısınız. Psynin denetimini sağlayabilmek için yön tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. Gitarları toplarken oyun içinde enerjinizi alan nesnelerden uzak durmalısınız. İyi eğlenceler diliyoruz.

1

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz