Mobil Oyunlar

Öfkeli Çöp Adam Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Öfkeli Çöp Adam Oyunu, Nasıl Oynanır?rnÖfkeli çöp adam karakterimiz tek başına karşısına çıkan düşmanlara karşı mücadele etmektedir. Onun bu mücadelesinde yanında olarak onu kontrol etmeli ve düşmanlarını yok etmesini sağlayarak ilerlemeliyiz.Boşluk tuşunusa basarak oyuna başlayabilirsiniz. W,A,S,D tuşlarını kullanarak karakterimizi kontrol edebilir ve U,I,O,L tuşları ile özel skillerinizi kullanabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Oyun Detayları

Öfkeli Çöp Adam Oyunu

Öfkeli Çöp Adam Oyunu,

Flash oyun oyna, genelde bunu görenler oyunların küçük ve kalitesiz olduğunu düşünürler ancak oyunlar kaliteli ve eğlencelidir. Dövüş oyunlarına eklediğimiz bu oyun ile dövüş oyunu severleri mutlu edeceğimizi biliyoruz. Çünkü bu dövüş oyununu seveceğinizi biliyoruz. Bu öfkeli çöp adam oyunu işte bu tarz zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız güzel bir oyun. Çöp adam oyunlarını sevdiğinizi biliyoruz gerçekten de eğlenceli oluoyrlar. Bu oyunu oynarkende zaman su gibi akacak.

Öfkeli Çöp Adam Oyunu, Nasıl Oynanır?

Öfkeli çöp adam karakterimiz tek başına karşısına çıkan düşmanlara karşı mücadele etmektedir. Onun bu mücadelesinde yanında olarak onu kontrol etmeli ve düşmanlarını yok etmesini sağlayarak ilerlemeliyiz.Boşluk tuşunusa basarak oyuna başlayabilirsiniz. W,A,S,D tuşlarını kullanarak karakterimizi kontrol edebilir ve U,I,O,L tuşları ile özel skillerinizi kullanabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

2

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz