Mobil Oyunlar

Neşeli Dondurmalar 2

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Oyunun kontrolleri ise oldukça kolay. Tek kişilik oynayan oyuncular için \"W,A,S,D ve Q\" tuşu ile oynamak mümkün. Oyunu iki kişilik oynayacak arkadaşlar için ise bir kullanıcı yine \"W,A,S,D ve Q\" tuşları ile oynayabiliyorken diğer oyuncu ise \"Yön tuşları ve boşluk tuşu\" ile oynayabilir.

Oyun Detayları

Neşeli Dondurmalar 2

Neşeli Dondurmalar 2Neşeli dondurmalar oyunuyla karşınızdayız. Oyunumuz adından da anlaşılacağı gibi dondurmalar ile alakalı. İçerik olarak oyunumuz bir zamanların favori oyunu bomberman tarzında bir oyun. Ancak bazı değişiklikler var. Oyunda yine çeşitli bölümler mevcut. Bölümlerde bizden istenen çeşitli meyveleri topluyor ve düşmanlarımıza karşı yenilmeden mücadele ediyoruz. Bizden istenen meyveleri toplarken bir yandan da düşmanlarımıza mücadele edeceğimiz için oyunda buz kütleleri oluşturup yine var olan buz kütlelerini kırıp düşmanlarımıza karşı gerektiğinde set gerektiğinde ise kendimize kaçış yolu oluşturup kendimizi koruma altına alabiliyoruz. Neşeli Dondurmalar 2 oyununda sadece bir çeşit dondurma karakter seçip oynamıyoruz, çeşitli karakterler var. Bu karakterler dondurma çeşitlerinden oluşuyor. Vanilyalı, kakaolu gibi çeşitler oyun içerisinde mevcut.
Oyunu sadece tek başınıza değil dilerseniz arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz.Yine arkadaşlarınızla oynayıp keyifli vakit geçireceğiniz oyunlar için iki kişilik oyunlar kategorimize de göz atabilirsiniz.
Oyunun kontrolleri ise oldukça kolay. Tek kişilik oynayan oyuncular için “W,A,S,D ve Q” tuşu ile oynamak mümkün. Oyunu iki kişilik oynayacak arkadaşlar için ise bir kullanıcı yine “W,A,S,D ve Q” tuşları ile oynayabiliyorken diğer oyuncu ise “Yön tuşları ve boşluk tuşu” ile oynayabilir. Oyunun kontrolleri ise oldukça kolay. Tek kişilik oynayan oyuncular için “W,A,S,D ve Q” tuşu ile oynamak mümkün. Oyunu iki kişilik oynayacak arkadaşlar için ise bir kullanıcı yine “W,A,S,D ve Q” tuşları ile oynayabiliyorken diğer oyuncu ise “Yön tuşları ve boşluk tuşu” ile oynayabilir.

6

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz