Mobil Oyunlar

Müfettiş Gadget Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Oyuna ilk giriş yaptığınızda karşınıza gelecek olan iki karakterimizden birini fare yardımı ile seçip oyuna başlayabilirsiniz. Yön tuşları ile karakteri kontrol edip, hız ibresi dolduğunda boşluk tuşu ile kullanabilirsiniz.

Oyun Detayları

Müfettiş Gadget Oyunu

Müfettiş Gadget OyunuMüfettiş Gadget Oyunu ile karşınızdayız. Çocukluğumuzun şüphesiz en sevilen karakterlerinden biri de Müfettiş Gadget’ti. Yaptığı sakarlıklar ile kimi zaman bizi güldürüp kimi zamanda suçluluları yakalattığını biliyoruz. Doktor Pençe ve adamları onun peşine düşüp onu alt etmeye ne kadar çalıştıysa bir türlü başarılı olamıyordu. Yaptığı sakarlıklar onu hep bu durumlardan kurtarmıştır. Çizgi filmini izleyenler ne kadar eğlenceli ve macera dolu olduğunu bilir. Hatta Gadget’in türlü türlü özelliklere sahip olduğunu da. Oyunumuza geçmeden önce çizgi filim oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız mutlakaçizgi film oyunları oyna kategorimize göz atın.
Oyunumuza gelecek olursak oyun; Aşağı düşmekte olan Müfettiş Gadget’i engellere takılmadan aşağı ulaştırmak. Tabi aşağı inerken türlü engellerde bizi bekliyor. Engellere çarpmadan ve bonusları alarak ilerleyebilirsiniz.Balonların yanı sıra oyunda Doktor Pençe’nin de adamlarına dikkat etmelisiniz. Balonların arasında olan veya çapraz şekilde dizilmiş olan coinleri alıp hız bonusunu daha çabuk doldurabilirsiniz. Oyunda engellere dikkat etmeniz gerektiğinden oyun ekranında beliren kırmızı olan ünlemlere dikkat edin. Bu ünlemler engellerin nerede olduğunu sizlere gösteren ve dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatan ünlemlerdir.
Oyunda Gadget’in yanı sıra köpeğini de seçip yine engellere takılmadan aşağıya ulaşmaya çalışıyoruz.Yine oyun ekranında sağ tarafta yer alan hız özelliğini dolduğu zaman kullanıp aşağı daha çabuk inebiliyoruz. Aşağı inme eylemini gerçekleştirirken belirli bir canınızın olduğunu hatırlatalım. Üç canın tamamını kullanırsanız oyuna yeniden başlamak zorundasınız.
Oyunun kontrollerine gelecek olursak; Oyuna ilk giriş yaptığınızda karşınıza gelecek olan iki karakterimizden birini fare yardımı ile seçip oyuna başlayabilirsiniz. Yön tuşları ile karakteri kontrol edip, hız ibresi dolduğunda boşluk tuşu ile kullanabilirsiniz. Oyuna ilk giriş yaptığınızda karşınıza gelecek olan iki karakterimizden birini fare yardımı ile seçip oyuna başlayabilirsiniz. Yön tuşları ile karakteri kontrol edip, hız ibresi dolduğunda boşluk tuşu ile kullanabilirsiniz.

4

2 Yorum

  1. apaçi dedi ki:

    müthiş çok beğendim küçükken hep çizgi filmini izliyordum

  2. üstat dedi ki:

    diğer oyunlarınıda ekleyin

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz