Mobil Oyunlar

Mcqueen ve arkadşaları Boya

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Mcqueen ve arkadşaları Boya, Nasıl Oynanır. ?rnrnOyun, oyuna başladıktan sonra mouse kullanarak renksiz alanları kendi düşledikleri gibi boyayayarak oynanır. Hepinize keyifli oyunlar diliyoruz. Yıldırım McQueen sever misiniz. Büyük ihtimalle seviyor olmalısınız ki şu an bu oyundasınız. Otomobillerin renklerini seçiniz ve McQueen ve dostları Boya oyununda becerilerinizi gösteriniz.

Oyun Detayları

Mcqueen ve arkadşaları Boya

Mcqueen ve arkadşaları Boya,

Şimşek Macqueen çocuklarımızın sevdiği çizgi film karakterlerinden bir tanesi. Bizde onların becerilerini geliştirmeleri ve yeteneklerine yetenek katmaları için sevecekleri bir oyun eklemek istedik. Çocuklarımız bu oyunu çok sevecek ve keyifli vakit geçireceklerdir. Mcqueen ve arkadşaları Boya, Oyunun da çocuklar sevdiği karakter Mcqueen ve arkadşalarını içeren boyamalar yapabilecekler oyun oldukca basit. Verilen renksiz resimi sadece renklendirmeye çalışacaklar hepsi bu kadar.

Mcqueen ve arkadşaları Boya, Nasıl Oynanır. ?

Oyun, oyuna başladıktan sonra mouse kullanarak renksiz alanları kendi düşledikleri gibi boyayayarak oynanır. Hepinize keyifli oyunlar diliyoruz. Yıldırım McQueen sever misiniz. Büyük ihtimalle seviyor olmalısınız ki şu an bu oyundasınız. Otomobillerin renklerini seçiniz ve McQueen ve dostları Boya oyununda becerilerinizi gösteriniz.

3

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz