Mobil Oyunlar

Matematik Mucidi Oyunu Oyna

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Matematik Mucidi Oyunu Oyna, Nasıl Oynanır?rn Süre sona ermeden bölüm içerisindeki tüm rakamları yok ederek oyunda ikinci bölüme geçebilirsiniz. Matematik mucidi oyununda kontrolü sağlayabilmek için fareyi kullanmalısınız. Oyunu mouse ile kontrol ediyorsunuz. İyi eğlenceler diliyoruz.

Oyun Detayları

Matematik Mucidi Oyunu Oyna

Matematik Mucidi Oyunu Oyna,

Evet zeka oyunları kategorimize bir yenisini ekliyoruz. Matematik Mucidi Oyunu Oyna, bu oyun zeka oyunları severler için ekleniyor. Zekanıza güveniyor musunuz hem oynamak hemde zekanızı mı ölçmek istiyorsunuz. Buyrun o halde bu oyun tam size göre. Eğlenceli zeka oyunu matematik mucidinde sorulan soruları seri bir halde cevaplamaya çalışmalısınız. Oyun ekranında bir çok sayı görünmektedir. Sağ tarafta ise kalan süre kazandığınız puanlar ve sorulan sual yer almaktadır. Bunlardan en alt taraftaki sayı bulmanız gereken rakamı işaret etmektedir. Oyun alanındaki sayılara tıklayarak sorulan sorudaki rakama ulaşmalısınız. Rakama ulaşmanız halinde tıklamış olduğunuz sayılar yok olmaktadır.

Matematik Mucidi Oyunu Oyna, Nasıl Oynanır?

Süre sona ermeden bölüm içerisindeki tüm rakamları yok ederek oyunda ikinci bölüme geçebilirsiniz. Matematik mucidi oyununda kontrolü sağlayabilmek için fareyi kullanmalısınız. Oyunu mouse ile kontrol ediyorsunuz. İyi eğlenceler diliyoruz.

3

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz