Mobil Oyunlar

Mario Street Fighter Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Oyunu bir ya da isteğinize göre iki birey oynayabilirsiniz. 1. Oyuncunun denetimünü w,a,s,d tuşları ile sağlamalısınız. Tekme ve yumruk kombinasyonları için u,ı,o,j,k,l tuşlarına basmalısınız. İkinci oyuncunun kontrolünü sağlamak için yön tuşlarını kullanmalısınız. Tekme ve yumruk atmak için ise 1,2,3,4,5,6 numaralı tuşlara basınız. Oyunda fazladan özel hareket yaparak combolar gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için aşağı ile yumruk, ileri aşağı ileri yumruk, veya aşağı geri tekme tuşuna basabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için yüklenmesinin arkasından play butonuna basarak dövüşmek dilediğiniz oyuncuyu seçmelisiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oyun Detayları

Mario Street Fighter Oyunu

Mario Street Fighter,

Mario street fighter, Mario Dövüş sporlarına merak salan mario sokak dövüşü için aldığı özel derslerden sonrasında turnuvaya katılır. Turnuvada kuzeni luigi ve öteki sporcular bulunmaktadır. Siz mario veya istediğiniz sporcuyu seçerek dövüşe başlayabilirsiniz. Oyunu bir ya da isteğinize göre iki birey oynayabilirsiniz.

 

Mario Street Fighter, Nasıl Oynanır ?

1. Oyuncunun denetimünü w,a,s,d tuşları ile sağlamalısınız. Tekme ve yumruk kombinasyonları için u,ı,o,j,k,l tuşlarına basmalısınız. İkinci oyuncunun kontrolünü sağlamak için yön tuşlarını kullanmalısınız. Tekme ve yumruk atmak için ise 1,2,3,4,5,6 numaralı tuşlara basınız. Oyunda fazladan özel hareket yaparak combolar gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için aşağı ile yumruk, ileri aşağı ileri yumruk, veya aşağı geri tekme tuşuna basabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için yüklenmesinin arkasından play butonuna basarak dövüşmek dilediğiniz oyuncuyu seçmelisiniz.

 

Bu muhteşem dövüş oyununun yanı sıra diğer dövüş oyunları kategorisinde ki oyunara da göz atabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

1

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz