Mobil Oyunlar

Kurbanlık Dağıtma Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Kurbanlık Dağıtma Oyunu, Nasıl Oynanır?rnrnKara koyunun fırlattığı uçaklardan yön tuşları ile kaçarak oyunda başarılı olabilirsiniz. Oyun sonlanmış olduğunda kazanmış olduğunuz puanı skor kaydı yaptırabilirsiniz. Kurbanlık dağıtma oyununda başarılar dileriz.

Oyun Detayları

Kurbanlık Dağıtma Oyunu

Kurbanlık Dağıtma Oyunu,

Kurban bayramının yaklaşması ile beraber insanlar kurban kessin diye evlerinin üzerinde bekleyen insanlara kurbanlık kuzu dağıtmaya çalışan adamı kontrol etmelisiniz. Havada uçma özelliği olan adamı yön tuşları ile denetim edebilirsiniz. Kurbanlık koyunları dağıtmak için farenin sol tuşuna tıklamanız yeterlidir. Kurbanlıkları dağıtırken evlerin üzerindeki insanlar ile aranızdaki mesafeyi iyi ayarlamalı ve kurbanlık kuzuları doğru zamanda atmalısınız. Arkadaşlarının kurbanda kesilmesini istemeyen ve bu nedenle size hücum eden kara koyun size yaptığı kağıttan uçakları fırlatmaktadır.

Kurbanlık Dağıtma Oyunu, Nasıl Oynanır?

Kara koyunun fırlattığı uçaklardan yön tuşları ile kaçarak oyunda başarılı olabilirsiniz. Oyun sonlanmış olduğunda kazanmış olduğunuz puanı skor kaydı yaptırabilirsiniz. Kurbanlık dağıtma oyununda başarılar dileriz.

0

1 Yorum

  1. akif dedi ki:

    KOMİK VE EĞLENCELİ BİR OYUN TAVSİYE EDERİM

Bir Cevap Yazın




Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz