Mobil Oyunlar

Kötü Burger Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Kötü Burger Oyunu, Nasıl Oynanır?rnrnOyuna yüklenmesinin peşinden play ve new game butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Pişirilen hamburgeri fırlatmak için hız barının maksimum olduğu noktada farenin sol tuşuna basmanız yeterlidir. Hamburger havada ilerlerken farenin sol tuşuna basılı tutarak daha çok ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Hamburger ne kadar çok ilerler ise, bölümde o denli puan kazanırsınız. Kazandığınız puanlar ile yeni ekipmanlar satın alarak hamburgeri daha hızlı fırlatabilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar diliyoruz.

Oyun Detayları

Kötü Burger Oyunu

Kötü Burger Oyunu,

Güzel bir günde doğada temiz havada hamburger meydana getiren şef, yaptığı hamburgerleri ormanın derinliklerinde piknik meydana getiren insanlara göndermeye çalışıyor. Ona yardımcı olmalı ve pişirdiğiniz hamburgerleri maksimum uzaklığa fırlatmalısınız.

Kötü Burger Oyunu, Nasıl Oynanır?

Oyuna yüklenmesinin peşinden play ve new game butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Pişirilen hamburgeri fırlatmak için hız barının maksimum olduğu noktada farenin sol tuşuna basmanız yeterlidir. Hamburger havada ilerlerken farenin sol tuşuna basılı tutarak daha çok ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Hamburger ne kadar çok ilerler ise, bölümde o denli puan kazanırsınız. Kazandığınız puanlar ile yeni ekipmanlar satın alarak hamburgeri daha hızlı fırlatabilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar diliyoruz.

4

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz