Mobil Oyunlar

Kızgın Ateş ve Su Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Kızgın Ateş ve Su Oyunu, Nasıl Oynanır?rnKızgın ateş ve su oyununa yüklenmesinin arkasından start butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Serinin malum ve çok sevilen macerasına ateş ve su linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ateş ve su oyunları 2 kişilik oynanmaktadır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar diliyoruz.

Oyun Detayları

Kızgın Ateş ve Su Oyunu

Kızgın Ateş ve Su Oyunu,

Ateş ve su oyunları oyun severler tarafından bir hayli sevilmekte olup çok fazla oynanmaktadır. insanlar bu oyunu çıktığından beri çok sevmektedir.Ateş ve su macerası şimdi farklı bir oyun ile karşımızda. Kızgın ateş ve su oyununda, ateş çocuk ile ateş canavarını, su kız ile ise bölüm içinde yer alan su can alıcılarını vurmaya çalışıyoruz. Bölüm içinde 10 adet atış yapma hakkınız bulunmaktadır. Haklarınızı tüketmeden tüm canavarları yok etmeniz halinde, oyuna daha zorlu seviyeler ile devam edebilirsiniz. Bölüm içerisinde can alıcıların haricinde kırmızı ve mavi renkli kristaller de yer verilmiştir. Kahramanlarımız ile canavarlara doğru giderken kristalleri toplamanız halinde fazladan puan kazanırsınız.

Kızgın Ateş ve Su Oyunu, Nasıl Oynanır?

Kızgın ateş ve su oyununa yüklenmesinin arkasından start butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Serinin malum ve çok sevilen macerasına ateş ve su linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ateş ve su oyunları 2 kişilik oynanmaktadır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar diliyoruz.

9

1 Yorum

  1. ECE dedi ki:

    İLK DEFA OYNADIM VE ÇOK BEĞENDİM MUTLAKA OYNAMALISINIZ

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz