Mobil Oyunlar

Kazananlar Kulübü Oyna

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Kazananlar Kulübü, Nasıl Oynanır?rnrnOyunun başında oynamak dilediğiniz yıldız oyuncuyu seçip karşılaşmaya başlayabilirsiniz. Kontrolü sağlayabilmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Pas çekip şut çekmek için ise z,x tuşlarını kullanmalısınız. X ile şut çekerken Z ile pas atabilirsiniz. Top rakip oyuncudayken Z tuşu ile rakibe baskı yapabilirsiniz. Süre sonunda maksimum gol atan oyuncu oyunun galibi olmaktadır. İyi eğlenceler dileriz.

Oyun Detayları

Kazananlar Kulübü Oyna

Kazananlar Kulübü Oyna,

Kazananlar kulübü oyununda ülkemizin en büyük futbol takımları olan Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaşın oynamadan kazanmaya geçindiren futbolcuları ile maçlar yapıyorsunuz. Galatasaraydan Milan Baroş, Beşiktaştan Quaresma ve Fenerbahçeden Alex birbirleri ile maçlar yapıyor.

Kazananlar Kulübü, Nasıl Oynanır?

Oyunun başında oynamak dilediğiniz yıldız oyuncuyu seçip karşılaşmaya başlayabilirsiniz. Kontrolü sağlayabilmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Pas çekip şut çekmek için ise z,x tuşlarını kullanmalısınız. X ile şut çekerken Z ile pas atabilirsiniz. Top rakip oyuncudayken Z tuşu ile rakibe baskı yapabilirsiniz. Süre sonunda maksimum gol atan oyuncu oyunun galibi olmaktadır. İyi eğlenceler dileriz.

7

1 Yorum

  1. Mustafa Keskin dedi ki:

    harika çokk güzel bi oyun tam benim zevkime göre olmuş sitedeki diğer oyunlarda güzel mutlaka oynayın.

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz