Mobil Oyunlar

Kayu Rakam Sıralama

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Kayu Rakam Sıralama, Nasıl Oynanır? rnVakitında tüm rakamlara tıkladığınızda yeni bölüme seviye 2 butonuna basarak geçebilirsiniz. Geçtiğiniz her bölümde sayı sayısı çoğalmakta ve oyun zorlaşmaktadır. Kayu sayı sıralama oyununda denetimü fare ile sağlayabilirsiniz.rn

Oyun Detayları

Kayu Rakam Sıralama

Kayu Rakam Sıralama,

Son zamanlardaki maksimum sevilen çizgi film kahramanlarından kabul edilen kayu yine eğitici ve eğlenceli bir oyun ile karşımızda. Kayu sayı sıralama oyununa 1,2,3 sayılarına sırasıyla küçükten büyüğe doğru basarak başlayabilirsiniz. Oyunda rakamlar bölüm içinde hareket ederek dolaşmaktadır. Siz oyunun başında olduğu şeklinde yine rakamlara sırayla tıklayarak hepsini yok etmeli ve yeni bölümlere geçmelisiniz. Yanlız oyun süreli olduğundan tüm rakamlara süre dolmadan tıklamanız gerekmektedir. Kalan süreyi oyunun alt kısmında görebilirsiniz.

Kayu Rakam Sıralama, Nasıl Oynanır?

Vakitında tüm rakamlara tıkladığınızda yeni bölüme seviye 2 butonuna basarak geçebilirsiniz. Geçtiğiniz her bölümde sayı sayısı çoğalmakta ve oyun zorlaşmaktadır. Kayu sayı sıralama oyununda denetimü fare ile sağlayabilirsiniz.

7

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz