Mobil Oyunlar

Kayu Engebeli Yol Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Kayu Engebeli Yol Oyunu,, Nasıl Oynanır?rnrnArabanın kontrol etmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanmalısınız. Arazi otomobilinda ek olarak vites geçişlerini ayarlamanız gerekmektedir. Vites geçişlerini yolun çıkış ve inişli kısımlarında değiştirmelisiniz. Yolun durumuna gore vitesi yokuşlarda Y inişlerde A konumuna getirmelisiniz. Oyun süreli olduğundan düzey atlayabilmek için bölüm sonuna vakit dolmadan ilerlemeniz gerekmektedir. İyi eğlenceler dileriz.

Oyun Detayları

Kayu Engebeli Yol Oyunu

Kayu Engebeli Yol Oyunu,

Çocuklarımızı her zaman ki bigi düşünüyor ve onları ihmal etmeden bu muhteşem oyunu ekliyoruz. Çocuk oyunları oyna kategorimizde bu tarz oyunlara bakabilirsiniz. Gelelim Kayu engebeli yol oyunumuza. Kayu çocuklar tarafından şüphesiz en sevilen çizgi film karakterlerinden birisi bu oyun da da kahramanımız kayu ve onunla eğlenceli bir maceraya çıkıyoruz. Çizgi film kahramanı kayu engebeli yol oyunu ile karşımızda. Dokuz bölümden oluşan oyunda güçlü arazi şartlarında ilerleyebilmek için tasarlanmış bir araba kullanan kayu sizin kontrolünü ile tüm engelleri aşarak bölüm sonuna ulaşmaya çalışıyor.

Kayu Engebeli Yol Oyunu,, Nasıl Oynanır?

Arabanın kontrol etmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanmalısınız. Arazi otomobilinda ek olarak vites geçişlerini ayarlamanız gerekmektedir. Vites geçişlerini yolun çıkış ve inişli kısımlarında değiştirmelisiniz. Yolun durumuna gore vitesi yokuşlarda Y inişlerde A konumuna getirmelisiniz. Oyun süreli olduğundan düzey atlayabilmek için bölüm sonuna vakit dolmadan ilerlemeniz gerekmektedir. İyi eğlenceler dileriz.

2

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz