Mobil Oyunlar

İki Kişilik Ok savaşı

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Kontroller ise oldukça basit. Sadece \"fare-mouse\" ile kontrol ediliyor. Fare ile hem yön verip hemde hızı ayarlayabiliyoruz.
İki Kişilik Ok savaşıİki Kişilik Ok savaşıİki Kişilik Ok savaşı

Oyun Detayları

İki Kişilik Ok savaşı

İki Kişilik Ok savaşıİki Kişilik Ok savaşı oyunuyla karşınızdayız. Oldukça keyifli ve bölüm bölüm zor olan oyunun amacı zaten belli. Ok savaşı. Oyunumuzda gerek bilgisayara gerekse arkadaşımıza meydan okuyabiliyoruz. Bilgisayara karşı oynarken bölüm bölüm ilerleyen oyun, bölüm atladıkça işimizi zorlaştırıyor. 100 can ile başladığımız ok savaşında rakibimizin canını sıfıra indirerek oyunu kazanıyor ve atlayabiliyorsak bölüm atlıyoruz.
Oyunu oynamak keyifli olduğu kadar zor. Zira doğru nişan alma konusunda iyi işler çıkaramazsanız rakibinize yenilebilirsiniz. Doğru nişan alıp hedefi tutturabildiğiniz sürece hayatta kalma ve bölüm atlama şansınız katlanıyor. Bilgisayara karşı oynarken ilk bölümlerde fazla zorluk çekmiyorsunuz. İlk bölümleri ısınma turu sayabilirsiniz. Ancak ilerleyen bölümlerde bilgisayar adeta kendini fedai gibi oynamaya başlıyor. İşte burada zorlanacaksınız. Yazıda belirttiğim gibi doğru nişan alarak hayatta kalma şansınız arttırabilirsiniz. Ancak elinizdeki okları da iyi kullanmayı unutmayın. Çünkü elinizdeki ok sayısı sınırlı. İster bilgisayarla ister arkadaşlarınızla oynarken keyif alacağınız bir oyun olduğunu söylemek mümkün. Çok üst seviye grafikleri olmasa da oyun görüntü anlamında gayet yeterli bir seviyede.
Kontroller ise oldukça basit. Sadece “fare-mouse” ile kontrol ediliyor. Fare ile hem yön verip hemde hızı ayarlayabiliyoruz. Kontroller ise oldukça basit. Sadece “fare-mouse” ile kontrol ediliyor. Fare ile hem yön verip hemde hızı ayarlayabiliyoruz.
İki Kişilik Ok savaşı oyunumuzu beğendiyseniz ve bu tür oyunlardan keyif alıyorsanız buraya tıklayarak daha fazla oyuna erişebilirsiniz.

7

1 Yorum

  1. adım... dedi ki:

    çok eğlenceli ben kardeşimle oynuyorum ikimizde çok keyif alıyoruz bu sitedeki bütün oyunları çok beğendik artık hep burdan oynarız

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz