Mobil Oyunlar

Hungry Shark Evolution Oyna

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Hungry Shark Evolution, Nasıl Oynanır? Aç köpek balığımızı yön tuşlarınız ve B tuşunuz ile Doyurabilirsiniz. Oldukca hızlı olun ve bu eğlenceli oyunda yüksek puanlar ede etmeye çalışın! Köpek balığınız uzu süre aç kaldığı taktirde açlıkdan ölüyor dikkat edin. Oyun mobil uyumludur. Oyunumuzu telefon ve tablet cihazlarınızdan da oynayabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Oyun Detayları

Hungry Shark Evolution Oyna

Hungry Shark Evolution,

Oyunun da aç köpek balığımızı doyurmak çok eğlenceli. Gerçekten de muhteşem bir oyun. Hungry Shark Evolution, Köpek balığımızın karnını doyurmak çok zor sürekli acıkıyor. Sahile bile çıkıp insanları yiyor. Bu muhteşem eğlenceli oyunu sizler için sitemize ekliyoruz bayılacaksınız. zaten çoğu kişi tarafından bilinen bir oyun bilmeyenlerde öğrendikleri için çok sevinecekler. Oldukça hızlı bir köpek balığı olan Shark ile birlikte puanlar kazanabilmek için sahil kenarında dolaşmakta olan gemiler ve teknelere saldırarak oyun içerisinde puanlar kazanacak ve rekorlar kırmaya çalışacaksınız. Bu tür saldırı ve öldürme oyunlarını siz oyuncularımızın Eoyunoyna.Com ekibi olarak bu tür davranışları gerçek yaşamınızda kesinlikle uygulamamanızı ve bu şekilde saldırgan bir kişiliğe dönüşmemeniz için sizlere ufak bir tavsiye vermekteyiz.

Hungry Shark Evolution, Nasıl Oynanır?

Aç köpek balığımızı yön tuşlarınız ve B tuşunuz ile Doyurabilirsiniz. Oldukca hızlı olun ve bu eğlenceli oyunda yüksek puanlar ede etmeye çalışın! Köpek balığınız uzu süre aç kaldığı taktirde açlıkdan ölüyor dikkat edin. Oyun mobil uyumludur. Oyunumuzu telefon ve tablet cihazlarınızdan da oynayabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

8

2 Yorum

  1. arzu dedi ki:

    KÖPEK BALIĞININ KARNINI DOYURARAK KEYİFLİ VAKİT GEÇİREBİLİRSİNİZ

  2. habil dedi ki:

    Eğlenceli bir oyun oynamalısınız

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz