Mobil Oyunlar

Hava Taşımacılığı Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Hava Taşımacılığı Oyunu, Nasıl OynanırrnHelikopterin havada kontrolünü fare ile sağlayabilirsiniz. Yükün altına geldiğinizde s tuşuna basıp kancaları salarak bağlantı noktalarına takmalısınız. Kancalar bağlantı noktalarına girmesinin arkasından fare ile helikopteri yukarıya kaldırarak dengeli bir halde kargo kolisini taşımalısınız. Kamyonda koliyi bırakmanız ihtiyaç duyulan noktaya gelmeniz koliyi yavaşça indirmelisiniz. Yükün doğru noktaya inmesi ile birlikte x tuşuna basıp kancaları koliden kurtararak taşımayı tamamlayabilirsiniz. Başarılı bir halde tamamladığınız bölümlerin ardından yeni bölümlere geçebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oyun Detayları

Hava Taşımacılığı Oyunu

Hava Taşımacılığı Oyunu,

Hava taşımacılığı oyununda kargo firmasında yükleri kaldırıp kamyona yüklemekle görevli olan helikopterin kontrolünü sağlayıp yükü almalı ve kamyona bırakmalısınız. Kamyona yükü bırakacağınız yer belirtilmiştir. Bu eğlenceli görev de zevk alacak eğleneceksiniz.

Hava Taşımacılığı Oyunu, Nasıl Oynanır

Helikopterin havada kontrolünü fare ile sağlayabilirsiniz. Yükün altına geldiğinizde s tuşuna basıp kancaları salarak bağlantı noktalarına takmalısınız. Kancalar bağlantı noktalarına girmesinin arkasından fare ile helikopteri yukarıya kaldırarak dengeli bir halde kargo kolisini taşımalısınız. Kamyonda koliyi bırakmanız ihtiyaç duyulan noktaya gelmeniz koliyi yavaşça indirmelisiniz. Yükün doğru noktaya inmesi ile birlikte x tuşuna basıp kancaları koliden kurtararak taşımayı tamamlayabilirsiniz. Başarılı bir halde tamamladığınız bölümlerin ardından yeni bölümlere geçebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

3

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz