Mobil Oyunlar

Happy Wheels Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Happy Wheels Oyunu, Nasıl Oynanır ?rnYön tuşlarınızla karakterlerinizin kontrolünü ayarlayabilir, Boşluk tuşunuzla zıplamalar yapabilirsiniz. iyi eğlenceler dileriz. Oyunun 2. Bölümünü yani 2. sini de Happy Wheels Oyunu 2, Buradan sitemizden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Daha fazla ücretsiz oyun için sitemizin diğer kategorilerine göz atabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Oyun Detayları

Happy Wheels Oyunu
Happy Wheels Ouyunu, Hepinize merhaba. Bu oyun bi harika. zaten kesinlikle ya oynamışsınızdır ya da ismini bir yerden duymuşsunuz dur. Gerçekten oyun düşkünüyseniz, yani oyun oynamayı seviyorsanız, happy wheels oyunu, bilmemeniz hemen hemen imkansız denebilir. Severek oynayacağınızı düşündüğümüz bu oyunu görür görmez hemen sitemize ekleyip sizlerle buluşturmak istedik. Oyun eğlenceli ancak biraz kanlı belirtmek isterim. Oyun komik oyunlar kategorisinin en eğlenceli oyunlarından bir tanesi Happy Wheels Oyunu Son zamanlarda insanlar tarafından çok beğenilen hoş bir oyun. Oyunun 2 bölümü çıkar çıkmaz siz oyun severler için onu da paylaşacağız. Happy wheels Oyunu, oyuna başlarken play demo yazısına tıklayınız ondan sonra karakterinizi…
Bu muhteşem HAPPY WHEELS Oyunu için oy vermeyi ihmal etmeyin!

Happy Wheels Oyununu Oylayın

0%

Oy verin.

Bu muhteşem HAPPY WHEELS Oyunu için oy vermeyi ihmal etmeyin!

User Rating: 4.76 ( 5 votes)

Happy Wheels Ouyunu,

Hepinize merhaba. Bu oyun bi harika. zaten kesinlikle ya oynamışsınızdır ya da ismini bir yerden duymuşsunuz dur. Gerçekten oyun düşkünüyseniz, yani oyun oynamayı seviyorsanız, happy wheels oyunu, bilmemeniz hemen hemen imkansız denebilir. Severek oynayacağınızı düşündüğümüz bu oyunu görür görmez hemen sitemize ekleyip sizlerle buluşturmak istedik. Oyun eğlenceli ancak biraz kanlı belirtmek isterim. Oyun komik oyunlar kategorisinin en eğlenceli oyunlarından bir tanesi Happy Wheels Oyunu Son zamanlarda insanlar tarafından çok beğenilen hoş bir oyun. Oyunun 2 bölümü çıkar çıkmaz siz oyun severler için onu da paylaşacağız. Happy wheels Oyunu, oyuna başlarken play demo yazısına tıklayınız ondan sonra karakterinizi seçip önünüze çıkacak ölümü geçmeye çalışınız.Oyun biraz or ancak alıştıktan sonra zorlanmakdan ziyade severek oynayacak ve heycanlanacaksınız!

Oyunda çok değişik karakterler bulunuyor. Bunlardan 1 tanesini seçerek ilerliyorsunuz ve bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Başta da belirttiğimiz gibi oyun +13 kategorisine hitap edecek bir oyundur çünkü bölümleri geçerken engellerde takıldığınız düştüğünüz anda karakter yaralanıyor hatta kolu falan kopuyor kanlı bir oyun. 13 yaşından küçükler oynamak isterse evebeyinlerinin izni veya bilgisi olmadan yanlarında bulunmadan oynamalarını tavsiye etmiyoruz. Oyun tamamen ücretsizdir ve ilerlemeli bir oyundur aşamaları yüksek skorlarla geçip bir üst bölüme çıkarak ilerlemeye devam ediyorsunuz. Oyunu indirmeden tarayıcınızdan ücretsiz olarak (Tüm oyunlarda olduğu gibi) Oynayabilirsiniz. Farklı bir tarza sahip olan bir komik oyun ile siz oyuncularımızın keyifli vakit geçirmesine yardımcı olmaya çalışmaktayız. +13 oyuncularımızın oyunu oynamasını istememizin ve uyarı yapmamızın sebebi oyun içerisinde karşılaşacakları bazı şiddet içerikli olaylardan dolayıdır. Happy Wheels içerisinde farklı bölümler ve farklı karakterlerinizi seçerek macera keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Happy wheels oyunu, Türkçesi Mutlu tekerlikler diye geçmektedir.

Happy Wheels Oyunu, Nasıl Oynanır ?

Yön tuşlarınızla karakterlerinizin kontrolünü ayarlayabilir, Boşluk tuşunuzla zıplamalar yapabilirsiniz. iyi eğlenceler dileriz. Oyunun happy wheels oyununu şuan sitemizden ücretsiz olarak oynuyorsunuz. Daha fazla ücretsiz oyun için sitemizin diğer kategorilerine göz atabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz. Oyunlarımıza yorum yapmayı unutmayınız. Her yorum bizler için çok değerli. Sizlere daha iyi hizmet vermemiz açısından bizlere yön göstermektedir.

5

2 Yorum

  1. Serhat can dedi ki:

    Mükemmel oyun o kadar eğlenceliki vakitin nasıl geçtiğini anlamadım o derece zevkli ve iyi oyun ben çok sevdim ve sitedeki oyunlar çok güzel sitenin tasarımı felan herşey çok hoşuma gitti bu site harika

  2. Kasım dedi ki:

    Çok iyi oyun her bilgisayarın başına geçtiğimde bu oyunu mutlaka oynuyorum herkesede bu oyunu mutlaka oynayın diyorum…

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz