Mobil Oyunlar

Gumball Şeker Patlatma Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Gumball Şeker Patlatma Oyunu, Nasıl Oynanır?rnrnOyunu oynamak için mouse kullanılıyor. Hazırlanan gumball şeker patlatma oyununda bölümleri geçebilmek için şekerlerin hepsinı süre sona ermeden patlatmanız gerekmektedir. Aksi durumda oyun sona ermektedir. Bu muhteşem balon patlatma oyunu gibi diğerlerinide oynamak isterseniz balon patlatma oyunları oyna, kategorimize göz atın. İyi eğlenceler dileriz.

Oyun Detayları

Gumball Şeker Patlatma Oyunu

Gumball Şeker Patlatma Oyunu,

Gumball ile harika bir oyun. Kendisi çok sevilen çizgi film kahramanımız. Çocuklar gençler herkes bu kahramanı seviyor. Bizlerde sizler için bu şirin karakterin oyununu eklemekten gurur duyuyoruz eoyunoyna.com Gururla sunar 🙂 az abarttık sanırım 🙂 Gelelim oyun açıklamasına… Kahramanımız gumball keyifli bir oyun ile karşımızda. Gumball şeker patlatma oyununda fare ile şekerlere doğru top atışı yapmalı ve topun şekerin yanında patlamasını sağlayarak şekerleri patlatmalısınız. Top ile hedefe doğru nişan alıp atış yaparken çok ince ayar yapmanız gerekmektedir. Topun şekerin birazcık uzağında patlaması halinde şekerler patlamamaktadır. Bundan dolayı mümkün olduğunca yapılan atışları takip etmeli ve hedefe yakınlaştırmak için yaptığımız başarısız atışların arkasından meydana getirilen yanlışı tespit ederek gidermelisiniz.

Gumball Şeker Patlatma Oyunu, Nasıl Oynanır?

Oyunu oynamak için mouse kullanılıyor. Hazırlanan gumball şeker patlatma oyununda bölümleri geçebilmek için şekerlerin hepsinı süre sona ermeden patlatmanız gerekmektedir. Aksi durumda oyun sona ermektedir. Bu muhteşem balon patlatma oyunu gibi diğerlerinide oynamak isterseniz balon patlatma oyunları oyna, kategorimize göz atın. İyi eğlenceler dileriz.

4

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz