Mobil Oyunlar

Gökyüzü Savaşı Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Gökyüzü Savaş Oyunu, Nasıl Oynanır?rnrnGökyüzü savaşı uçak oyunu hayranları için üretilmiş akıcı bir savaş oyunudur. Giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play start butonlarına basınız. Oyun ekranda geldiğinde boşluk tuşuna basarak uçağı kullanmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz. keyifli oyunlar dileriz.

Oyun Detayları

Gökyüzü Savaşı Oyunu

Gökyüzü Savaş Oyunu,

Eoyunoyna.com oyuncuları için muhteşem bir savaş oyunu. Gökyüzü savaşında bulutların üzerinde kullandığınız savaş uson zamanlarının kontrolünü sağlayıp, üzerinize doğru saldırıya geçen düşman uçakları ile savaşıyorsunuz. Udönemin kontrolünü fare ile sağlayabilirsiniz. Taaruz halindeyken düşman uçaklarına ateş etmek için farenin sol tuşuna basmanız yeterlidir. Düşmanların ablukası altındayken uçakların arasında sıkışıp kaldığınız anlada boşluk tuşuna basarak bomba bırakabilirsiniz. Bombanın tesiri ile düşman uçakları patlamaktadır. Bomba sayınız sınırlı olduğu için hakikaten ihtiyaç duymadan patlatmamalısınız.

Gökyüzü Savaş Oyunu, Nasıl Oynanır?

Gökyüzü savaşı uçak oyunu hayranları için üretilmiş akıcı bir savaş oyunudur. Giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play start butonlarına basınız. Oyun ekranda geldiğinde boşluk tuşuna basarak uçağı kullanmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz. keyifli oyunlar dileriz.

1

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz