Mobil Oyunlar

Emirin Yolu 2 Oyna

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Emirin Yolu 2 Oyna, Nasıl Oynanır?rnrnEmirin denetimini sağlayabilemek için klavyedeki yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Oyunda birinci seviyeyi geçtikten sonra karşınıza dikenli engeller çıkmaktadır. Onlara takılmanız halinde oyun sona ermektedir. Dikenli engelleri bölüm içerisindeki basamakları kullanarak geçebilirsiniz. Kısa engellerin üzerinden atlayarak geçmeniz de mümkündür. Emirin yolu 2 oyununda başarılar diliyoruz.

Oyun Detayları

Emirin Yolu 2 Oyna

Emirin Yolu 2 Oyna,

1. Sini eklediğimiz emir’in yolu oyunun 2. ile karşınızdayız. Adını feriha koydum dizisinin yıldızı komut kendi yolunda ilerlemeye devam ediyor. Emirin yolu 2 oyununda oyuncuyu yönlendirerek bölüm içerisindeki kameraları toplamasını sağlamalısınız. Kameranın haricinde karşınıza bonuslar ve engeller de çıkmaktadır. Bonusları aldığınızda boşluk tuşuna almış olduğunuz bonusu kullanabilirsiniz.

Emirin Yolu 2 Oyna, Nasıl Oynanır?

Emirin denetimini sağlayabilemek için klavyedeki yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Oyunda birinci seviyeyi geçtikten sonra karşınıza dikenli engeller çıkmaktadır. Onlara takılmanız halinde oyun sona ermektedir. Dikenli engelleri bölüm içerisindeki basamakları kullanarak geçebilirsiniz. Kısa engellerin üzerinden atlayarak geçmeniz de mümkündür. Emirin yolu 2 oyununda başarılar diliyoruz.

5

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz