Mobil Oyunlar

Elmali Turta Oyun

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Elmali Turta Oyunu, Nasıl Oynanır?rnOyuna yüklenmesinin peşinden play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Elmalı turtayı hazırlamak için ilk önce listenizde yer alan lüzumlu malzemeleri temin etmeye çalışmalısınız. Gerekli malzemeler oyunun alt kısmında belirtilmektedir. Mutfak dolabı ve çekmecelerden malzemeleri seçerek oyunun ilk adımını geçebilirsiniz. İkinci bölümde ise ilk başlarda elmayı soyup dilimlemelisiniz. Elmalı turta oyunun tüm aşamalarında kontrolü fare ile sağlayabilirsiniz. Kızlar için özel olarak hazırlanmış olan oyunlara, kız oyunları kategorisini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oyun Detayları

Elmali Turta Oyun

Elmali Turta Oyunu,

Evine gelecek olan misafirleri iyi bir halde ağırlamak isteyen kadın, ikram olarak elmalı turta hazırlamaya karar verir. Turtayı hazırlamak için çok fazla süreı bulunmayan kadına yardım etmeli ve bir an önce hazırlamasını sağlamalısınız.

Elmali Turta Oyunu, Nasıl Oynanır?

Oyuna yüklenmesinin peşinden play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Elmalı turtayı hazırlamak için ilk önce listenizde yer alan lüzumlu malzemeleri temin etmeye çalışmalısınız. Gerekli malzemeler oyunun alt kısmında belirtilmektedir. Mutfak dolabı ve çekmecelerden malzemeleri seçerek oyunun ilk adımını geçebilirsiniz. İkinci bölümde ise ilk başlarda elmayı soyup dilimlemelisiniz. Elmalı turta oyunun tüm aşamalarında kontrolü fare ile sağlayabilirsiniz. Kızlar için özel olarak hazırlanmış olan oyunlara, kız oyunları kategorisini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

1

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz