Mobil Oyunlar

Elektrikli Araba Yarışı

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Elektrikli Araba Yarışı Oyna, Nasıl Oynanır?rnrnBu muhteşem araba yarışı oyunun da hepinize keyifli oyunlar dileriz. Oyunumuzu oyuna başladıktan sonra yön tuşları yardımı ile oynayabilirsiniz.

Oyun Detayları

Elektrikli Araba Yarışı

Elektrikli Araba Yarışı Oyna,

Elektrikli otomobil yarışında özel olarak hazırlanmış parkurda öteki elektrikli otomobiller ile yarışıyorsunuz. Oyunda arabanın kontrolünü yön tuşları ve boşluk tuşu ile sağlayabilirsiniz. Oyun esnasında diğer arabalar ile yarıştığınız vakit bazı araçların üzerinde yanıp sönen çeşitli şekillerde nesneler görmüş olacaksınız. Üzerinde şekil olan araçlara çarparak extra hız, yağ atma gibi değişik ve özel hareketleri kazanabilir ve yarışta avantajlı konuma gelebilirsiniz. Almış olduğunuz bu özellikleri kullanmak için boşluk tuşuna basabilirsiniz. Almış olduğunuz özellikleri oyunun sol tarafında yer edinen paneldeki rakamlar ile görebilirsiniz. Soldaki panelde 0 rakamı siz özelliklik kazandıkça artmaktadır. İlerlemeli oyunda etaplarda başarılı oldukca yeni ve daha zorlu bölümler ile yarışla devam edebilirsiniz. Yarış oyunları tutkunlarının keyifle oynayacağını oyunda iyi eğlenceler dileriz.

Elektrikli Araba Yarışı Oyna, Nasıl Oynanır?

Bu muhteşem araba yarışı oyunun da hepinize keyifli oyunlar dileriz. Oyunumuzu oyuna başladıktan sonra yön tuşları yardımı ile oynayabilirsiniz.

6

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz