Mobil Oyunlar

Dersi Kaynat Oyunu Oyna

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Oyunu mouse ve sol tıklama ile oynayabilirsiniz. Oyun ekranı açıldığında start seçeneği ile bu eğlenceye hemen katılabilirsiniz. Müzik dersini keyifli hala getirmek isterken dikkat edin öğretmeninizden azar işitmeyin! Bolca yaramazlık ve iyi oyunlar diliyoruz!rn

Oyun Detayları

Dersi Kaynat Oyunu Oyna

Dersi Kaynat Oyunu OynaHangi öğrenci okulda dersin kaynaması için türlü bahaneler ile hem öğretmeninin hem dostlarının dikkatini dağıtıp dersi eğlenceye çevirmemiştir ki ! Bu keyifli ve masum yaramazlığı oyun ortamında da yaşamak isteyenler için size keyifli bir ortam sağlayan Eoyunoyna; dersi kaynatmanız için birçok yaramazlık olanakı sunmuş. Sıkıcı bir müzik dersinin daha başındasınız ve dersin bitmesine daha 40 dakika var. Bakalım kimselere görünmeden ve yakalanmadan dersi kaynatmayı başarabilecek misiniz ? Oyunu mouse ve sol tıklama ile oynayabilirsiniz. Oyun ekranı açıldığında start seçeneği ile bu eğlenceye hemen katılabilirsiniz. Müzik dersini keyifli hala getirmek isterken dikkat edin öğretmeninizden azar işitmeyin! Bolca yaramazlık ve iyi oyunlar diliyoruz!

8

3 Yorum

  1. Çeviker dedi ki:

    bütün öğrencilerin oynaması gereken bir oyun elinde bir fırsat olsa herkese oynattırırım çok güzel oyun ya

  2. Demir dedi ki:

    süper bir oyun kesinlikle oynayın

  3. adnan dedi ki:

    müthişşşş çok beğendim ben hiç bu tarz bi oyun oynamamıştım daha yeni bu sitede oynadım amaa iyi akıl edilmiş çok zevkli herkese tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz