Mobil Oyunlar

Circus Charlie Oyna

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Oyuna başlamak için \"H\" tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Ancak diğer modları seçmek için \"F\" tuşuna basmanız gerekmekte. Oyunda ileri ve geri gitmek için \"A ve D\" tuşlarını, engellerin üzerinden atlamak için ise \"K\" tuşunu kullanmanız yeterli olacaktır

Oyun Detayları

Circus Charlie Oyna

Circus Charlie OynaEoyunoyna.com olarak nostalji oyunlar paylaşmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sıradaki oyunumuz ise Circus adı ile anılan Circus Charlie. Oyunun atari versiyonunu bilmeyenler için kısa bir özet geçelim. Oyunumuzdaki amaç kimi zaman ateşli çemberlerin içinden geçmek kimi zaman ip üzerinde yürüyüp, maymunların üzerinden atlamak kimi zamansa ve çeşitli engelleri geçerek bölüm sonuna ulaşmak. Oyunumuz bölüm bölüm ilerliyor ve her bölümde farklı engellerden kurtulmaya çalışıyoruz. Belirli bir mesafeyi engelleri kat ederek geçmeniz durumda ise bölüm sonuna ulaşıp bir diğer bölüme geçmeniz mümkün.
Oyunun konusuna hakim olanlar elbette vardır ve bu oyunun eğlenceli olduğu kadar zor olduğunu biliyorlardır. Klasik bir atari oyunu olarak görmemek lazım. Bu oyunları ataride oynamak ne kadar zor ise bilgisayar ortamında da o kadar zor olduğunu söyleyelim. Oyunu yeni oynayacaklar da oynadıktan sonra oyunun ne kadar zorlu ve keyifli olduğunu anlayacaktır. Oyunu oynayıp beğendiyseniz, bu tür oyunların içerisinde yer aldığı beceri oyunları oyna kategorimize de göz atmayı unutmayın.
Circus Charlie oyununu bir arkadaşınız ile oynamanız mümkün. Oyun seçeneklerinde, iki oyunculu modu seçerseniz arkadaşlarınızla sırasıyla oynayabilirsiniz. Oyun seçenekleri menüsünden oyunun zorluğunu da yine ayarlayabiliyorsunuz ancak bu günümüz oyunları gibi çoklu bir ayarlamaya sahip değil. Yani oyunda ya normal olan A seçeneğini ya da biraz daha zor hali olan B seçeneğini seçeceksiniz. Aynı seçenek iki kişi oynayacaklar içinde geçerli. Oyunun atariden bilgisayar ortamına aktarılması tabi ki daha çok bu tür oyunlar ile zamanında vaktini geçirenler için güzel haber. Ancak biz yine de bu oyunları daha önceden oynamamış olanlar için oyunun keyifli geçeceğine inanıyoruz.
Oyunun kontrollerine gelecek olursak, oyun arayüzü Çince ancak bu oyunu oynamanız için bir zorluk teşkil etmiyor.Oyuna başlamak için “H” tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Ancak diğer modları seçmek için “F” tuşuna basmanız gerekmekte. Oyunda ileri ve geri gitmek için “A ve D” tuşlarını, engellerin üzerinden atlamak için ise “K” tuşunu kullanmanız yeterli olacaktır. Keyifli oyunlar dileriz. Oyuna başlamak için “H” tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Ancak diğer modları seçmek için “F” tuşuna basmanız gerekmekte. Oyunda ileri ve geri gitmek için “A ve D” tuşlarını, engellerin üzerinden atlamak için ise “K” tuşunu kullanmanız yeterli olacaktır

4

3 Yorum

  1. Asaff dedi ki:

    mükemmel nasıl anlatacağımı bilmiyorum çok güzel bir oyunmuş bundan sonra hep oynarım

  2. Yağız dedi ki:

    bu bölüm çok zor ya.

  3. merve dedi ki:

    Araba oyunlarına bayılıyorum

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz