Mobil Oyunlar

Çılgın Kaykaycı Oyunu Oyna

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Çılgın kaykaycı oyununu Yön Tuşları ile yönlendiriyorsunuz. Space (BOŞLUK) Tuşu ile zıplıyorsunuz. Bu oyun tamamen diğer oyunlarımız gibi ücretsizdir. Oyun mobil tablet cihazlarla uyumludur. Oyunu mobil tablet lerinizden de oynayabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Oyun Detayları

Çılgın Kaykaycı Oyunu Oyna

Çılgın Kaykaycı Oyunu OynaÇılgın kaykaycı için okul bir türlü bitmek bilmiyordu. Okullar sonlanmış oldu ve onun çok istediği yaz tatili geldi. Yaz tatilinin gelmesiyle birlikte kayağını da yenileyen çılgın kaykaycı, hiç beklemeden kaykay parkına gitti. Şimdi kaykay parkında onun aşması gereken yuzlerce engel bulunuyor. Bu engelleri onunla birlikte aşarken hem eğlenin bununla birlikte kaykay kullanmanın inceliklerini öğrenin.
Çılgın kaykaycı oyununu Yön Tuşları ile yönlendiriyorsunuz. Bu oyun tamamen diğer oyunlarımız gibi ücretsizdir. Oyun mobil tablet cihazlarla uyumludur. Oyunu mobil tablet lerinizden de oynayabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

6

3 Yorum

  1. buğrahan1111 dedi ki:

    kesinlikle oynayın çok eğlenceli ve çok keyifli bir oyun herkese tavsiye ederim

  2. doğu dedi ki:

    harikaymış ben bu oyunu herkese oynatmak isterdim tavsiyeme uyup oynarsanız pişman olmazsınız

  3. sansis dedi ki:

    muhteşem bir oyunmuş ellerinizde sağlık sitede çok güzel oyunlar var tasarımıı şekli felanda muhteşem herkese tavsiye ederim

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz