Mobil Oyunlar

Çılgın Kamyon Şoförü

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Kontroller noktasında hem \"W,A,S,D hemde \"Yön tuşları\" ile kontrol edilebiliyor. Bunların yanı sıra kamera açısını ve radyoyu değiştirmek, farları yakmak içinde \"fare-mouse\" kullanılabiliyor.
Çılgın Kamyon ŞoförüÇılgın Kamyon ŞoförüÇılgın Kamyon ŞoförüÇılgın Kamyon Şoförü

Oyun Detayları

Çılgın Kamyon Şoförü

Çılgın Kamyon ŞoförüÇılgın Kamyon Şoförü oyunumuzda size düşen görev kamyonun arkasına yüklenmiş kalasları, odunları sizden istenilen yere dökmeden ulaştırıp, taşımanız. Ancak bu görevi gerçekleştirmek hiçte kolay olmayacak. Arazi şartları ve hassas araç kontrolleri işinizi zorlaştıracaktır. Bu zorlu görevde kesinlikle aracı devirmemelisiniz. Zira araç devrildiğinde oyun sona eriyor. Oyunda kesinlikle çok fazla hız yapmamalısınız. Hız kamyonun daha çabuk devrilmesine sebep oluyor.
Bunların yanında kamyonun hassas kontrollere sahip olması işi daha da zorlaştırıyor. Seviye seviye ilerleyeceğiniz oyunda, grafikler gayet güzel. Oyun içinde farklı kamera açıları ve radyo yer alıyor. Oyunun geçtiği alanlar engebeli ve oldukça engellerin bulunduğu bir alan. Çılgın Kamyon Şoförü olduğunuzu düşünüyorsanız oyun tam size göre. Seviye seviye ilerlerken arazinin sizi nasıl zorlayacağını göreceksiniz. Ancak Çılgın Kamyon Şoförü olmak demek bütün bu engellere karşı mücadele edip verilen görevi yerine getirmek demek.
Kontroller noktasında hem “W,A,S,D hemde “Yön tuşları” ile kontrol edilebiliyor. Bunların yanı sıra kamera açısını ve radyoyu değiştirmek, farları yakmak içinde “fare-mouse” kullanılabiliyor. Yazımızda belirttiğimiz gibi aracın hassas kontrollere sahip olması kontrol noktasında sizi etkileyecek etkenlerden.
Kontroller noktasında hem “W,A,S,D hemde “Yön tuşları” ile kontrol edilebiliyor. Bunların yanı sıra kamera açısını ve radyoyu değiştirmek, farları yakmak içinde “fare-mouse” kullanılabiliyor.
Bu oyunu beğendiyseniz ve bu tarz oyunları oynamak istiyorsanız buradan veya buradan diğer oyunlarımıza erişebilirsiniz.

3

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz