Mobil Oyunlar

Cartoon Network Footbol Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Cartoon Network Footbol Oyunu, Nasıl Oynanır?rnrnOyun başlamadan önce karakterlerin güçlerini görüyorsunuz ve bu güçlere göre karakterler içerisinden seçim yapıyorsunuz seçtiğiniz karakterler ile futbol takımınızı kurup oyuna başlıyorsunuz. ister tek maç olarak isterseniz de turnuva olarak oyuna başlayabilirsiniz. Harika karakterlerin bulunduğu bu futbol oyunun da Oynatıcıyı hareket ettirmek için ok tuşlarını, mücadele etmek veya geçmek için Z tuşunu ve çekimi yapmak için X tuşunu kullanın. Hepinize keyifli oyunlar dileriz.

Oyun Detayları

Cartoon Network Footbol Oyunu

Cartoon Network Futbol Oyunu,

Çok seveceğiniz harika bir futbol oyunu. Çizgi film severler oyun başına futbolu seviyorsanız bu oyunu kesinlikle seveceksiniz. Cartoon network kahramanlarının oluşturduğu takımla kupayı almaya hak kazan. Takımını bu karakterler ile kur ve oyuna başla. Cartoon network çizgi film kahramanlarının bir araya geldiği harika bir futbol oyunu. Oyuna başlamadan önce karakterlerinizi seçerek futbol takımınızı kuruyorsunuz ve oyuna başlıyorsunuz. Her oyuncunun gücü karakterine eş değer olarak gösteriliyor buna göre takımını kur! Bu oyunda kimleer yok ki bütün Cartoon Network çizgi film karakterleri burada. Darwin, Gumball, Power Puff Girls gibi ksevilen karakterlerin hepsi burada.

Cartoon Network Footbol Oyunu, Nasıl Oynanır?

Oyun başlamadan önce karakterlerin güçlerini görüyorsunuz ve bu güçlere göre karakterler içerisinden seçim yapıyorsunuz seçtiğiniz karakterler ile futbol takımınızı kurup oyuna başlıyorsunuz. ister tek maç olarak isterseniz de turnuva olarak oyuna başlayabilirsiniz. Harika karakterlerin bulunduğu bu futbol oyunun da Oynatıcıyı hareket ettirmek için ok tuşlarını, mücadele etmek veya geçmek için Z tuşunu ve çekimi yapmak için X tuşunu kullanın. Hepinize keyifli oyunlar dileriz.

17

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz