Mobil Oyunlar

CANDY CRUSH SAGA OYNA

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Candy Crush Saga Oyunu Mouse ile oynanmaktadır. Aynı renkteki şekerleri patlatarak size verilen görevleri en yüksek skorları alarak tamamlamaya ve yüksek skorlar ile bir üst seviyeye geçmeye çalışın.

Oyun Detayları

CANDY CRUSH SAGA OYNA

Mobil cihazlarda çok popüler olan bu Candy Crush Saga oyun bilgisayarınız içinde çıktı, benzer şekerleri toplayarak yüksek skor elde etmeye çalışıyorsunuz, bonusları da sakın kaçırmayın! Daha çok skor elde edebilirsiniz, eğer bu oyunu çok beğendiyseniz farklı türleri için balon oyunları kategorisini ziyaret etmeyi ihmal etmeyin!. 7 den 70 e herkes Candy Crush Oynuyor. Oyun oynamak eski zamanlardan başlamış olan ve kültürümüzün önemli unsurlarından olan bir aktivitedir. Geçmiş dönemlerde çocuklar birbirleri ile çok keyifli oyunlar oynamışlar ve dostluklarını yaşamışlardır. Günümüze gelindiğinde ise oyunların internet üzerinden oynandığını görüyoruz. Fakat web oyunları da insanları eğlendirmek mevzusunda oldukça başarıya ulaşmışlar. Peki, insanoğlu maksimum hangi oyunu oynuyor dersiniz? Candy Crush Rüzgârı Esiyor. En güzel oyunların hangisi olduğu kapsamında en çok oynanan oyun araştırıldığında karşımıza Candy Crush Saga çıkıyor. Oynanması oldukça rahat fakat düşünme gerektiren bir oyun olduğu için herkesin ilgisini ve oynayanların beğenisi toplamış durumda. Hem çocukların hem gençlerin hem de yetişkinlerin severek oynadığı bu oyunun iyi mi oynandığını öğrendikten sonrasında vakit kaybetmeden oynamaya başlayabilirsiniz. Şekerleri düşürün bölümü geçin. Eğer zeka oyunlarını oynamaktan hoşlanıyorsanız Candy Crush Saga size uygun bir oyun olabilir. Size verilen tabloda şekerler bulunmaktadır. Bu şekerleri birbirleri ile eşleştirerek yok etmektesiniz. Peşine yeni şekerler gelmektedir. Ek olarak farklı şeker kombinasyonları ile çeşitli ödüller kazanabilir, bölümleri daha hızlı geçebilirsiniz. Bu şekilde bitirebileceğiniz bir bölüm sonrasında yerine gelen bölüm daha zor olmaktadır. Düzey seviye ilerleyen ve her geçilen seviyede sürükleyici bir oyun haline gelen candy crash boş vakitlerinizi doldurabileceğiniz muhteşem bir flash oyun. Eğer oyun oynamayı seviyorsanız denemenizi tavsiye ediyoruz. Ücretsiz Oynayın Bahsedilen oyunu web üzerinden bedava oyunlar içinde bulabilirsiniz. Hızla gelişen teknolojinin ilerlemesi ile birlikte hayatımızda değişen ve güzelleşen alanlardan birisi de bu oyunlar diyebiliriz. Sanal platformdan ücret ödemeden binlerce oyunu oynayabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bazı insanlar oyun oynamaktan çekinmektedirler. Bunu yaşları itibari ile yapmaktalar fakat candy crush saga ile bu problemin üstesinden gelindi.

Candy Crush Saga Oyunu Mouse ile oynanmaktadır. Aynı renkteki şekerleri patlatarak size verilen görevleri en yüksek skorları alarak tamamlamaya ve yüksek skorlar ile bir üst seviyeye geçmeye çalışın.

20

2 Yorum

  1. ali asaf dedi ki:

    CANDY CRUSH SAGA oyununu dünyada bilmeyen yoktur ama eğer oynamayan varsa kesinlikle oynasın çok eğlenceli keyifli bir oyun mutlaka oynayın pişman olmazsınız derim başkada herkese tavsiye ederim

  2. hasan dedi ki:

    mümkemmel bir oyun cep telefonumada indirdim sürekli oynuyorum artık bağımlısı oldum

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz