Mobil Oyunlar

Canavar Öldür Oyna

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Canavar öldür oyna;rnrnCanavar öldür oyununa giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play butonuna basmalısınız. Canavar Öldür Mouse (Fare) sol tuşu ile oynanır.

Oyun Detayları

Canavar Öldür Oyna

Canavar Öldür OynaCanavar öldür oyna ;

Canavar Öldür oyununda sarı renkli patlak gözlü canavarı bulunduğu platformun üzerinden düşürerek öldürmeye çalışmalısınız. Bunu başarabilmek için mavi gözlü tek gözlü canavarı kullanacaksınız. Canavar kare haldeyken üzerine tıkladığınızda yuvarlak olup top gibi yuvarlanır. Böylelikle bölüm içerisindeki bazı objeleri hareket ettirip canavarı öldürebilirsiniz. Bunun yanı sıra canavar bazı bölümlerde uçma özelliği kazanmaktadır. Bununla birlikte doğru noktaya uçurarak tahta ve benzeri nesnelere çarpmasını sağlamalı ve tahtanın üzerindeki mavi gözlü canavar ile hedefteki canavarın üzerine atlamalısınız. Her bölüm kendi içerisinde farklı özellikler içermektedir. Yeni bölümlere geçtikçe oyun daha zorlu ve karışık bir hal almaktadır. Canavar öldür oyna;

Canavar öldür oyununa giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play butonuna basmalısınız. Canavar Öldür Mouse (Fare) sol tuşu ile oynanır.

5

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz