Mobil Oyunlar

Bayram Panayırı Oyunu Oyna

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Bayram Panayırı Oyunu Oyna, Nasıl Oynanır?rnrn Siz panayır alanındaki tahterevalli üzerindeki kuzuların denetimünü sağlayıp yukarıdaki balonlara doğru sıçramalarını sağlamalısınız. Tahterevallinin kontrolünü sağlayabilmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Kuzuların yukarı doğru sıçrarken yüksek mesafelere gidebilmeleri tahterevallinin uç kenarlarına basmaları ile olmaktadır. Fakat bunu yaparken dikkatli olmalı ve kuzunun tahterevalliden düşmemesini sağlamalısınız. Çok yükselen ve yere doğru düşen kuzu tahterevalliye inmezse bir hakkınız gitmektedir. İyi eğlenceler dileriz.

Oyun Detayları

Bayram Panayırı Oyunu Oyna

Bayram Panayırı Oyunu Oyna,

Bayram panayırında yer alan kurbanlık kuzular tahterevalli ile oyun oynayarak balonların üzerine sıçrayıp patlatmaya çalışıyor.Oyun süreli olduğu için süre sona ermeden balonları patlatmalısınız. Aksi biçimde oyun sona ermektedir. Bayram panayırı oyunu sona erdiğinde kazanmış olduğunuz puanların skor kaydını yapabilirsiniz.

Bayram Panayırı Oyunu Oyna, Nasıl Oynanır?

Siz panayır alanındaki tahterevalli üzerindeki kuzuların denetimünü sağlayıp yukarıdaki balonlara doğru sıçramalarını sağlamalısınız. Tahterevallinin kontrolünü sağlayabilmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Kuzuların yukarı doğru sıçrarken yüksek mesafelere gidebilmeleri tahterevallinin uç kenarlarına basmaları ile olmaktadır. Fakat bunu yaparken dikkatli olmalı ve kuzunun tahterevalliden düşmemesini sağlamalısınız. Çok yükselen ve yere doğru düşen kuzu tahterevalliye inmezse bir hakkınız gitmektedir. İyi eğlenceler dileriz.

0

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz